Merten — каталог розеток та вимикачів

На цьому етапі визначтеся із серією бренду.

Розетки та вимикачі Merten

Компанія Merten входить до числа провідних німецьких виробників електроустановного обладнання та систем автоматизації. Розетки та вимикачі Merten славляться надійністю, безпекою та продуманим дизайном. В асортименті бренду можна знайти пристрої як у класичному стилі, так і з інноваційним ультрасучасним дизайном.

M-Elegance Мертен - розетки та вимикачі | Магазин розеток

Підприємство було засноване в 1906 році, а з 1969 року почало займатися випуском розеток та вимикачів для побутових і комерційних споживачів. Сьогодні компанія працює в кооперації з французьким концерном Schneider Electric. Бренд Шнайдер Мертен добре відомий по всьому світу і вважається еталоном якості у своїй сфері.

Широкий асортимент якісних розеток та вимикачів Мертен

Інженери-проектувальники, електромонтажники, архітектори і дизайнери інтер'єрів проявляють незмінний інтерес до розеток і вимикачів Merten. Це пояснюється незмінно високим рівнем якості, відмінними технічними характеристиками, широким вибором кольорів, форм та текстур. Користувачі полюбили Мертен розетки за їх естетичний зовнішній вигляд, тривалий термін експлуатації і розумну справедливу вартість. Власники електрофурнітури Мертен знають, що вона працює без збоїв тривалий термін і вимагає заміни лише при несправності в електромережах або необхідності оновлення інтер'єру.

Розетки Мертен відповідають найвищим міжнародним вимогам в області якості та безпеки. Зовнішній вигляд виробів в стриманому неагресивному стилі обов'язково доведеться вам до душі. Єдиною складністю для покупця стане вибір відповідного за параметрами і стилем пристрою. Наші кваліфіковані консультанти обов'язково допоможуть визначитися з найкращим варіантом покупки. Рамки Merten відрізняються високою міцністю, надійністю, зручністю та простотою монтажу.

Стильні та сучасні електроустановочні пристрої Merten System M

Розетки та вимикачі Мертен Сістем М об'єднали в собі передові технології і інновації, елегантний дизайн і функціональність. Великі можливості комбінування компонентів роблять колекцію найбільш гнучкою та просунутою електровстановочною системою у світі. Лінійка включає 5 видів дизайну і 175 варіантів функцій.

Серія Merten System M включає такі групи пристроїв:

M-Elegance Merten - розетки та вимикачі | Магазин розеток

  • Merten M-Plan поєднує в собі практичність та строгий дизайн, заснований на чітких правильних лініях. Мертен М План включає в себе одно- і багатоклавішні, сенсорні вимикачі, перемикачі, диммери, терморегулятори.
  • M-Smart - серія в традиційному виконанні. Вироби мають глянцеву поверхню в білому кольорі, сніжно-білій або бежевій кольорі. Відмінно вписуються в будь-який інтер'єр.
  • M-Elegance при високій надійності і технічній досконалості мають відмінне візуальне рішення. Виготовляються з високоякісних матеріалів - дерево, метал і скло.
  • M-Arc сподобається прихильникам м'якого дизайну і витончених плавних ліній.
  • M-Star підійде для шанувальників стильних інтер'єрів в оригінальному дизайні. Рамки в витонченому металевому відтінку додадуть оригінальний характер оформлення будь-якого приміщення.
  • M-Pure - кращий вибір для прихильників надійності, довговічності і стильного лаконічного дизайну.

Класична колекція електрофурнітури Шнайдер Мертен Антік

Вимикачі Мертен Антик виконані у класичному стилі з високоякісних матеріалів. Серія представлена трьома варіантами дизайну: елегантний Artec, розкішний Antique і екстравагантний Tracent. Накладки і механізми Мертен Антик взаємозамінні, тому при бажанні змінити дизайн буде досить замінити рамку без демонтажу вимикача. Merten Antik повністю відповідає сучасним архітектурним вимогам і підійде для установки в приміщеннях різного призначення. Розетки Мертен Антик здатні не просто стати надійним і комфортним функціональним елементом, а й виконувати декоративну функцію.