Berker — каталог розеток та вимикачів

На цьому етапі визначтеся із серією бренду.

Розетки та вимикачі Berker - зручно, функціонально, красиво

Berker serie 1930 розетки та вимикачі | Магазин розеток

У будинку все повинно бути гарним. Завдяки розеткам та вимикачам німецької компанії Berker, що володіє здатністю гармонійно вписатися в будь-який інтер'єр, житлове приміщення набуває стильний та вишуканий вигляд. Облаштовуєте житло в новобудові або робите ремонт в старій квартирі? Вибір продукції німецької компанії Berker, володаря численних нагород за сучасний дизайн і новаторські технології, буде найкращим рішенням.

Переваги вимикачів та розеток Berker

Berker R8 розетки та вимикачі | Магазин розеток

Крім привабливого зовнішнього вигляду та функціональності, розетки та вимикачі Berker мають ще одну важливою перевагою. Це - спадкоємність, якщо можна вжити це слово в даному контексті. Справа в тому, що установчі коробки, монтовані в поглиблення стін, не змінюють свою конструкцію з покоління в покоління. Завдяки цьому, при заміні старих вимикачів та розеток Berker на нові, які мають сучасний дизайн, інший колір або додатковий функціонал, наприклад, підсвічування, вам буде потрібно замінити тільки накладну верхню частину. Це значно спрощує монтаж, та економить час.

Berker R1 розетки та вимикачі | Магазин розеток

Для продавців продукції Berker це дає економію місця на складах і знижує витрати на логістику, тим самим роблячи ціни більш привабливими для покупців.

Для користувачів - це дозволяє дуже просто (і при можливості своїми силами) зробити заміну berker розетки або вимикача. Адже досить просто зняти верхній накладний елемент та встановити на його місце новий. Завдяки надійній модульної конструкції та малому куті комутації, настінні вимикачі Berker виглядають практично плоскими.

Berker Q7 розетки та вимикачі | Магазин розеток

Простота монтажу забезпечується патентованими кріпленнями Flexolift-Krallen (прикладом є розетка Schuko). На зворотному боці накладного елемента лазерним методом викарбувано принципова електрична схема, артикул виробу та дата випуску.

Berker Serie R Classic розетки та вимикачі | Магазин розеток

Провода навколо кріпильних гвинтів мають захист від пошкодження, що забезпечують високу безпеку при монтажі та експлуатації. Точність установки елемента забезпечується відчутною фіксацією. Як результат, споживач отримує комфортний та надійний у використанні пристрій, здатний прослужити довгі роки.