Legrand — каталог розеток та вимикачів

На цьому етапі визначтеся із серією бренду.

Фото в інтер'єрі

Розетки та вимикачі Legrand

Legrand - французский промышленный гигант, который специализируется на разработке и производстве электротехнической продукции для жилого сектора, коммерческой недвижимости и промышленности. Выключатели и розетки Легранд пользуются большой популярностью в Украине.

Компанія була заснована в далекому 1866 році на сьогодні є одним зі світових лідерів у своїй галузі. Розетки Legrand визнаються фахівцями одними з найбільш безпечних, функціональних і надійних виробів на ринку. Електрики, архітектори і користувачі високо оцінюють вимикачі Легранд за їх вишуканий дизайн, висока якість і ергономічність. Наявність плаваючих механізмів дозволяє зручно встановлювати фурнітуру навіть при перекосі рамок і монтажних коробок виробів.

Дизайнерські розетки та вимикачі Legrand Celiane

Legrand - розетки та вимикачі | Магазин розеток

Legrand розетки та вимикачі серії Celiane представлені великим модельним рядом. Більшість виробів розраховане на внутрішній монтаж. Розкішний дизайн і простота форм поєднуються з надійністю і функціональністю. Розетка Легранд з плоскою панеллю не схильна до накопичення пилу. Крім силових пристроїв в асортименті лінійки є комп'ютерні, акустичні, телевізійні і телефонні розетки. Крім традиційного пластику фурнітура може виготовлятися зі шкіри, металу, порцеляни та дерева. Вимикачі Legrand пропонують зручне і безшумне управління освітленням в приміщенні. Є можливість дистанційного і інтелектуального управління системами штучного світла.

Елегантні та функціональні пристрої Legrand Etika

Розкішний дизайн виробів серії Легранд Етика грунтується на класичних формах, контрастних відтінках і підкресленою гармонією чітких ліній. Колекція відповідає останнім світовим трендам в сфері оформлення житлового, офісного та громадського простору будівель.

Широкий вибір кольорів і конструктивних виконань дозволить втілити в життя найсміливіші ідеї у створенні оригінального дизайну інтер'єру. Зовнішня простота вимикача Legrand приховує сучасні технології і конструктивні рішення, які забезпечують зручність експлуатації, надійність та безпеку. Legrand розетка серії Етика проста в установці та зручна у використанні.

Електрофурнітура Legrand Valena Allure та Legrand Valena Life

Valena Allure та Legrand Valena Life - розетки та вимикачі | Магазин розеток

Колекція Легранд Валена була створена провідними інженерами та дизайнерами компанії для задоволення актуальних запитів користувачів і враховує експертні рекомендації електромонтажників та архітекторів. Вимикачі та розетки Легранд Алюр мають округлі форми. Плавність ліній, наявність дрібних нюансів і оздоблення натуральними матеріалами вражає уяву навіть найвимогливіших клієнтів. Модельний ряд представлений 7-ма варіантами лицьових панелей і 22-ма варіантами рамок.

Дизайн електроустановочних виробів Valena Life Legrand заснований на ідеальній формі квадрата. Чіткі лінії та тонкі переходи дозволяють застосовувати пристрої як в розкішному інтер'єрі, так і при оформленні приміщення в діловому стилі. Вимикач Легранд Лайф може поставлятися в одному з 3-х варіантів фронтальних панелей та 14-ти видів декоративних панелей. Інноваційний механізм Valena IN`MATIC дозволяє швидко, зручно та безпечно проводити монтаж Легранд розетки.

Електроустановочні пристрої Legrand Valena Classic

Valena Classic - розетки та вимикачі | Магазин розеток

Легранд розетки та вимикачі колекції Валена Класик завжди користуються попитом на ринку завдяки актуальному стилю, якості матеріалів і продуманій конструкції, тривалого терміну експлуатації, універсального виконання. Надійний металевий супорт забезпечує швидкий і зручний монтаж, а також комфортну і безпечну експлуатацію. Можливий вибір лицьовій панелі з 3-х найбільш затребуваних кольорів: класичний білий, слонова кістка та алюмінієвий колір. Розетка Legrand Valena Classic буде не тільки справно виконувати свої прямі функції, але і стане стильним атрибутом інтер'єру будь-якого приміщення.