Jung — каталог розеток та вимикачів

На цьому етапі визначтеся із серією бренду.

Jung розетки та вимикачі

jung розетки та вимикачі дизайн

Німецька компанія Jung спеціалізується на розробці та виробництві якісних надійних розеток та вимикачів для стильного інтер'єру. В асортименті компанії ви знайдете як традиційні вимикачі Jung з лаконічним строгим дизайном, так і інноваційні розумні Jung розетки в яскравому оригінальному стилі.

Компанія Jung з кожним роком все більше дивує ринок безліччю актуальних новинок та інноваційних рішень, які створюються у відповідність до сучасних вимог інженерів, архітекторів та користувачів. Jung вже більше 100 років успішно працює в сфері електротехнічних виробів для житлового та комерційного сектора.

jung - німецькі розетки та вимикачі | Магазин розеток

Стильна електрофурнітура Jung під знаком якості «зроблено в Німеччині»

Вже протягом кількох десятиліть Юнг розетки та вимикачі вважаються еталоном якості в галузі і лідером споживчих симпатій завдяки функціональності та естетичному дизайну. Прості, але вишукані форми, різноманітність кольорів, плавні переходи та чіткі лінії дозволяють пристроям органічно вписуватися у витончені інтер'єри приміщень різного призначення. Розетка Jung стане функціональним та ергономічним оснащенням будь-якого приміщення, а також стильно та яскраво доповнить його оформлення.

Якщо ви шукаєте модний сучасний Jung вимикач, то завжди можна зупинити свій вибір на одному з безлічі квітів: чорний, сірий, традиційний білий, золотий, бронзовий, хром, слонова кістка, антрацит та багато інших. Більшість моделей призначене для внутрішнього монтажу, тому гарантується візуальна ненав'язливість. Високий ступінь захисту забезпечує надійність та безпеку експлуатації.

jung розетки та вимикачі в Україні

Широкий модельний ряд вимикачів та розеток Jung для стильного інтер'єру

В асортименті електрофурнітури Jung можна виділити такі актуальні серії:

jung - розетки та вимикачі | Магазин розеток

  • Серія LS грунтується на класичних підходах до дизайну електроустановочних виробів. Форми та колірні рішення колекції LS ніколи не втратять своєї актуальності і завжди будуть користуватися попитом на ринку. Відмінним підтвердженням цієї тенденції є плоский вимикач Jung LS990, який випускається з 1968 року. Сучасні розетки Jung LS990 успадкували класичний стиль оригінальних пристроїв, але при цьому знайшли інноваційність та функціональність у відповідності з сучасними запитами ринку. Квадратна форма, великий вибір матеріалів та кольорів дозволять виробам вписатися в будь-який інтер'єр і втілити в життя найсміливіші ідеї.
  • Серія A - сучасне втілення унікальних технологій та творчих задумів. Унікальне поєднання матеріалів, форм і кольорових гам зробить вибір Юнг вимикачів захоплюючим процесом. Широкий вибір механізмів та функцій, комбінування рамок та панелей дозволить отримати функціональне оснащення приміщення та доповнити його інтер'єр свіжими акцентами.
  • Серії SL500 та CD - елегантна фурнітура з закругленими кутами і плавними лініями. Гармонійні переходи дозволяють вдихнути нове життя в класичну квадратну форму. Вимикач Jung SL500 і CD може бути виконаний в одному дизайні з розеткою та поєднаний в єдиному посадковому місці. Крім стандартних силових розеток та вимикачів ви можете знайти в колекції роторні або клавішні диммери, автоматичні перемикачі, світлодіодні диммери.