Merten M-Elegance — каталог розеток та вимикачів

У вкладці "Інструкція" вказано, як зібрати готовий виріб цієї серії.

Інструкція
Фото в інтер'єрі

Електрофурнітура Merten M-Elegance

Merten M-Elegance вимикачі та розетки | Магазин розеток

Schneider electric - компанія, яка спеціалізується на виготовленні виключно якісної електротехнічної продукції. Кожна лінійка відрізняється вишуканістю форм, чистотою матеріалів, довговічністю і функціональністю. Колекція Merten M-Elegance не стала винятком, поповнивши асортиментний ряд дивовижними дизайнерськими виробами. Стильні розетки та вимикачі Merten M-Elegance здатні ідеально доповнити будь-яке інтер'єрне рішення.

Особливості Merten M-Elegance

M-Elegance стала представником елітної серії, яка відрізняється вишуканим дизайном і дивовижним поєднанням матеріалів. Серія отримала досить широкий колірний вибір, завдяки чому можна скомпонувати оригінальні, креативні рішення. Кожен виріб відрізняється надійністю та простотою монтажу.

Рамки M-Elegance зі скла, дерева або металу відрізняється елегантністю і вишуканістю. Вимикачі Merten M-Elegance клавішні, кнопкові або поворотні дозволяють підібрати найбільш оптимальний варіант в залежності від особистих уподобань користувача. Кожен виріб бездоганний зовні і функціонально.

Переваги лінійки Merten M-Elegance

Merten M-Elegance дизайн інтер'єру | Магазин розеток

До основних переваг Schneider electric M-Elegance можна віднести:

  • Merten M-Elegance складова System M - це забезпечує взаємозамінність кожної клавіші, лицьовій панелі між ланками системи, а значить, існує нескінченна кількість комбінацій виробів за кольором
  • безпека - електротехнічні прилади дозволяють створити надійну електромережу в будинку, офісі, промисловому або виробничому приміщенні
  • простота монтажу - виробники потурбувалися про те, щоб установка не відбирала багато часу та сил, тому монтувати механізм і накладку можна за кілька секунд
  • стиль та смак - унікальна лінійка Schneider Merten M-Elegance вдало доповнить будь-яке інтер'єрне рішення, від стилю лофт до мінімалізму.

Крім стандартних розеток та вимикачів, колекція Merten M-Elegance скло пропонує придбати USB і TV розетки, диммери, різні елементи нестандартної конструкції, а також вимикачі з двома або більше клавішами.

Купити Merten M-Elegance

Розетки та вимикачі Merten M-Elegance в інтер'єрі | Магазин розеток

Наш інтернет-магазин пропонує купити розетки Merten M-Elegance, швидко і недорого оформивши замовлення на будь-яку кількість виробів. У каталозі представлений весь наявний асортимент з докладним описом і фото виробів. Консультанти допоможуть зробити правильний вибір з урахуванням побажань та вимог покупця до електротехнічної фурнітурі. У нас:

  • гарантовано якісна продукція
  • доставка по всій країні
  • прийнятна на Merten M-Elegance ціна
  • консультативна допомога
  • ввічливий, професійний персонал.

Купуючи продукцію відомої німецької компанії, необхідно упевниться в тому, що в руках опинився дійсно оригінальний товар, який прослужить багато років, не змінюючи своїх технічних характеристик і зовнішнього вигляду. Кожен виріб проходить сертифікацію, інформація про яку вказується на упаковці. Розетки, вимикачі рамки отримують фірмовий штамп, опис технічних характеристик. Все це наноситься на бічну частину елементів. Підтвердженням якості також стане ідеально рівна, гладка поверхня, без деформацій, подряпин та нерівностей.

Для того, щоб оформити замовлення на продукцію Merten M-Elegance в Києві, просимо телефонувати за вказаними в контактній інформації телефонами. Також, зв'язатися з менеджерами можна за допомогою електронної пошти.

Технічна інформація рамок Merten M-Elegance:

Merten M-Elegance габарити, розміри рамок | Магазин розеток