Hager автомати від виробника

Hager автомати

Автомати Hager є надійним та якісним обладнанням, яке довгі роки захищатиме Ваш будинок. Широкий модельний ряд покриває всі вимоги захисту електромережі.

Якість автоматичних вимикачів Hager

Автоматичні вимикачі Hager

Надійність та якість автоматів Hager аргументовано наступними параметрами:

  • Виробництво автоматичних вимикачів Hager знаходиться у Франції, це індикатор того, що автоматика збирається на сучасних конвеєрних лініях з серйозним контролем якості та сертифікацією за стандартами ЄС.
  • Сировина, яка застосовується для виробництва високої якості.
  • Функціонал. Навіть у бюджетній лінійці автоматичних вимикачів Hager застосовуються характеристики як у преміальних автоматів інших іменитих брендів, а саме; параметр міцності автомата від надструмів у Hager, він становить 6 кА, є можливість підключення додаткової гребінчастої шини, підключення додаткового блоку контакту, розчіплювача, можливість опломбування автомата, широкий вибір автоматів по номінальному струму, який становить від 0,5 Ампер до 63 Ампер.
  • Конструктивно Hager автомати мають ергономічний продуманий корпус, що дає цим пристроям такі переваги: геометрія ввідної клеми виключає неправильне підключення дроту до автомата, одночасне підключення фазної шини та дроту за допомогою Bi-Connect клеми, кліпса фіксації автомата дозволяє виконати одиночний монтаж/демонтаж без особливих зусиль. , надійний захист від випадкового дотику до струмоведучих частин.
  • Широкий модельний ряд серій автоматів, які йдуть з додатковим віконцем для маркування автомата, з посиленими контактами до надтоків, з додатковим полем індикації положення контактів автомата, автомати з натискною клемою Quick Connect для фіксації дроту, що значно спрощує та прискорює монтаж автомата, модулі дистанційного керування автоматом.

Завдяки вищезгаданим особливостям автомати Hager мають позитивні відгуки від електриків і славляться своїм відмінним поєднанням ціна-якість.

Класифікація та підбір автоматичних вимикачів Hager

Класифікація та підбір автоматичних вимикачів Hager

Автоматичні вимикачі класифікуються та підбираються за такими параметрами:

  • Кількість полюсів у пристрої, бувають чотирьох видів на 1, 2, 3, 4 полюси залежно від мережі та обладнання підбирається автоматичний вимикач Hager з відповідною кількістю полюсів.
  • Номінальний струм автомата, підбирається виходячи з перерізу кабелю підведеного до автомата та споживаного навантаження по лінії цього автомата.
  • Характеристика відключення електромагнітного розчіплювача, що підбирається за видом навантаження, у побуті використовуються автомати з характеристикою відключення «В» і «С».

Підсумувавши вищеперелічене можна дійти висновку, що автоматика виробника Hager є найбільш оптимальним рішенням при виборі захисних пристроїв для дому, офісу, комерційного приміщення, тому що в даних пристроях максимально збалансована якість пристрою по відношенню до ціни. Придбати автомати бренду Hager або отримати консультацію ви можете у нас на сайті, зробивши замовлення, або зв'язавшись з нами за номером, вказаним на сторінці.