Реле Schneider Electric каталог товарів

Реле Schneider Electric

Реле Schneider Electric

Реле компанії Schneider Electric забезпечують надійне керування навантаженнями, мають широкий функціонал за доступною ціною. Реле, це узагальнене поняття пристроїв керуючих навантаженням. Види реле та які функції вони виконують розповімо у цій статті.

Імпульсне реле Schneider Electric

Імпульсне реле виробника Schneider Electric призначене для дистанційного керування електричними ланцюгами. Використовується для кнопкового керування освітлювальних ланцюгів. Імпульсні реле можуть похвалитися великим асортиментом реле з котушками керування під різну напругу, роботою із змінним та постійним струмом. Додатково в асортименті є реле з перекидними контактами, а також 1,2,3,4 полюси. Можливість підключення додаткового обладнання у вигляді контактів: сигнальних, центрального керування, керування постійними командами, модулем розширення.

Реле часу Schneider Electric

Реле часу – це пристрій, який керує навантаженням за запрограмованим інтервалом часу.

Реле таймер Schneider Electric - це пристрій для включення та відключення навантаження за запрограмованим інтервалом, даний бренд виробляє кілька видів таких реле: з механічним керуванням, яке можна запрограмувати на програму - "доба" або "тиждень". Також є реле з електронним керуванням, різновиди даних реле можуть програмуватись - "доба", "тиждень", "місяць", "рік".

Реле із затримкою Schneider Electric - цей вид пристроїв може включатися або вимикатися із затримкою за часом. Область застосування сама різна: керування освітленням, вентиляцією, електроприладами, ... . Керування здійснюється віддалено, як звичайними вимикачами, так і кнопковими.

Сутінкові реле Schneider Electric

Реле сутінкові Schneider Electric, основною функцією яких є включення та відключення навантаження. У ролі керуючого пристрою служить фотореле, яке в залежності від ступеня освітленості навколишнього середовища подає команду реле на увімкнення, відключення навантаження. Програмування такого реле здійснюється за допомогою регулювання чутливості датчика освітлення.

Реле контролю напруги Schneider Electric

Реле напруги Schneider Electric використовуються для захисту електроприладів (комп'ютер, телевізор, побутова техніка, ...) від стрибків та просадок напруги. Ці пристрої працюють автономно. У разі перепадів напруги реле відключається і потім після стабілізації напруги знову вмикається. Також реле напруги забезпечує захист від обриву нуля.

Отже, з основними характеристиками та властивостями ми розібралися. Далі для вибору потрібного реле струму Schneider Electric потрібно знати наступну інформацію:

  • Чітке розуміння завдання, що потрібно зробити. Виходячи із завдання буде розуміння який тип реле необхідний для її реалізації.
  • Потрібно визначити на який струм і напругу має бути розраховане реле. У більшості випадків реле йдуть на 10 і 16 Ампер 220В, якщо кероване навантаження перевищує цей струм, тоді потрібно додатково придбати контактор (магнітний пускач), який комутуватиме великий струм, а команду на комутацію отримуватиме від реле.

Також існують інші назви реле, які покупці використовують для пошуку потрібного пристрою під свої завдання:

  1. Теплове реле.
  2. Твердотельне реле.
  3. Проміжне реле.
  4. Реле контролю фаз.
  5. Реле контролю струму.

Якщо Вам потрібна консультація з реле Schneider Electric, телефонуйте за номерами на сайті. Дізнатися яка ціна, купити, подивитися каталог, Ви можете у нашому інтернет-магазині. Дані пристрої отримали позитивні відгуки від електриків та виробляються на сучасних заводах, завдяки чому славляться чудовою якістю за європейськими стандартами.