Рубильники Schneider Electric каталог товарів

Рубильники Schneider Electric (перекидні, розривні)

Рубильники Schneider Electric (перекидні, розривні)

Рубильник Schneider Electric – пристрій для керування комутацією ланцюгів навантаження. Пристрої цього типу виробляються компанією Schneider Electric. Більш детально про види рубильників та специфіку роботи пристроїв для приватних та комерційних об'єктів розглянемо у цій статті.

Різновиди рубильників:

  • Вимикач навантаження l-0. Для включення та вимкнення навантаження.
  • Рубильник перемикач l-ll. Для перемикання навантаження між лініями чи лінії між навантаженнями.
  • Рубильник l-0-ll. Для перемикання навантаження між лініями та лінії між навантаженнями з додатковим положенням розриву ланцюга.
  • Рубильники двоконтурні l-ll перемикають реверсом два контакти положення протилежні один одному Н.О. + Н.З.

Де застосовуються рубильники

Рубильники застосовуються повсюдно від окремих випадків до промислових масштабів. Конкретні приклади застосування рубильників/вимикачів навантаження:

  • Для забезпечення резервного живлення електроенергією від генератора.
  • Для перемикання між лініями електромережі.
  • Для більш складних логічних схем, де потрібно в момент перемикання рубильника подати сигнал про статус на пульт керування.

Застосування вимикачів навантаження:

  • Для припинення подачі електрики у щиток, у момент проведення технічного обслуговування.
  • Для включення/вимкнення окремих споживачів (електронасос, зварювання, ЧПУ верстат, іншого обладнання, що використовується у певному робочому циклі).
  • Для включення/вимкнення живлення на окремі будівлі (гараж, котельня, ...).

При виборі рубильника слід враховувати кілька моментів:

  1. Потрібно врахувати пропускний струм рубильника виходячи з перерізу кабелю, що підключається, і споживаного навантаження, а також напруги в мережі.
  2. Рубильник/вимикач/перемикач повинен бути з номінальним струмом більше на один щабель, ніж перед ним автоматичний вимикач. Це потрібно для того, щоб поки в автоматі спрацює тепловий захист, його номінальний струм перевищить своє значення і для того, щоб рубильник не вийшов з ладу, він повинен бути на один щабель вище за номіналом.
  3. При виборі перекидного рубильника Schneider Electric потрібно уточнити параметр, чи є в нього вбудована дугогасна камера для того, щоб його можна було перемикати під навантаженням. Якщо така камера не вбудована, тоді для перемикання рубильника потрібно спочатку припинити подачу на нього живлення вступним автоматом, а потім переключитися.
  4. Визначитися з кількістю полюсів, які потрібно розмикати/перемикати. Залежно від завдання рубильник/вимикач навантаження може мати контактну групу до 4 полюсів.

Компанія Schneider Electric пропонує весь спектр перелічених вище пристроїв. Всі рубильники сертифіковані та пройшли жорсткий контроль якості. Ресурс таких пристроїв максимально довговічний.

Отримати професійну консультацію, дізнатися про ціну, купити рубильники Ви можете у нас на сайті. Рубильники Schneider Electric мають великий попит серед електриків в Україні і мають позитивні відгуки від фахівців, що працюють з даним обладнанням.