Каталог реле виробника Hager

Реле напруги Hager

Реле Hager, види, типи

Реле є узагальненим поняттям групи пристроїв. Більш детально про види реле Hager, їх функції та способи застосування.

Імпульсне реле

Імпульсне реле Hager призначене для увімкнення/вимкнення навантаження від керуючого імпульсу, який може виходити від кнопкового вимикача, кнопки, інших пристроїв, що подають імпульсні сигнали. Даний вид реле дуже часто використовують для реалізації керування освітленням, а також керування однією групою світла з декількох місць кнопковими вимикачами.

Реле часу

Реле часу Hager – це реле, які вмикаються/вимикаються в залежності від заданого часу. Таких реле є кілька видів, що відрізняються логікою керування.

Реле таймер - це пристрій призначений для увімк./вимк. навантаження у задані інтервали часу. Способи застосування таймерів найрізноманітніші - керування освітленням, електронасосами, бойлером, котлом з електричним керуванням та іншими пристроями.

Реле із затримкою на увімкнення/вимкнення - це реле, що вмикаються/вимикаються із затримкою за часом після подачі/припинення живлення на керуючу клему. Застосовуються для керування освітленням, витяжками, пристроями де потрібно застосувати певний алгоритм роботи.

Сутінкові реле Hager

Даний тип реле застосовується для керування навантаженням, залежно від ступеня освітленості, у приміщенні або на вулиці. Застосовуються для включення рекламних вивісок або вуличного освітлення. При настанні темряви або світанку сутінковий датчик у реле дає команду на увімк./вимк. навантаження.

Установочні реле Hager

Установче реле працює за принципом вкл./вимк. навантаження за командою керуючого контакту. Застосовуються для автоматизації промислових об'єктів, також можуть застосовуватися для автоматизації приватного сектора.

На корпусі установочного реле Hager вказано три режими роботи:

  1. Режим OFF – контакти у неробочому стані (електроуправління заблоковане).
  2. Режим Auto - керування контактами через котушку керування.
  3. Режим ON – контакти реле у ввімкненому положенні (електроуправління заблоковане).

Реле контролю напруги Hager

Реле контролю напруги, пристрій який повинен обов'язково бути присутнім у розподільчому щиті кожного будинку, так як основним завданням реле напруги служить захист електроприладів від стрибків та просадок напруги. Працює за принципом моніторингу напруги в мережі та у разі відхилення напруги за встановлені межі припиняє подачу електроенергії до моменту поки напруга не стабілізується до стабільного значення.

Інтерфейсні реле Hager

Інтерфейсні реле призначені для увімк./вимк. навантаження по команді від програмованих логічних котроллерів, реалізації керування через інтерфейсні програми ПК. Застосовуються такі реле як у промисловій автоматизації, так і в приватному секторі для реалізації розумного будинку.

Отримати безкоштовну консультацію з Hager реле Ви можете за номерами на сайті. Також купити та дізнатися ціну можна у нашому інтернет магазині. Реле виробника Hager має позитивні відгуки від електриків, тим самим підтверджуючи якість та надійність продукції даного популярного світового бренду..