Зарядки для електромобілів Schneider Electric каталог товарів

Schneider Electric зарядні станції для електромобілів

Зарядні станції Schneider Electric

Прискорене зростання електронізації автомобільного сектора супроводжується попитом на ефективну інфраструктуру зарядних станцій. Schneider Electric один з провідних виробників електротехнічного обладнання пропонує широкий спектр зарядних станцій, що забезпечують надійне та зручне рішення для власників електромобілів. Розглянемо переваги, функції та види зарядних станцій Schneider Electric.

Переваги зарядних станцій Schneider Electric

  • Широкий асортимент. Користувач може підібрати оптимальну зарядну станцію для заряджання свого електромобіля.
  • Додаткові функції. Можливість придбання станції із системою моніторингу та керування, яка дозволяє контролювати процес зарядки віддалено через мобільний додаток.
  • Гнучкість під час встановлення. Зарядні станції Schneider Electric пропонують варіанти установки, включаючи настінний монтаж, монтаж на стовп, колону, підлогу. Таке рішення дозволяє адаптувати станцію під особливості місця установки.
  • Варіанти доступу. Зарядні станції Schneider Electric задовольняють усі потреби щодо заряджання та специфіки враховуючи місця розташування з можливістю доступів таких як: «‎Приватний доступ»‎, «‎Обмежений доступ»‎, «‎Загальний доступ»‎.
  • Швидке заряджання. Спеціальні станції Schneider Electric для швидкого заряджання здатні зарядити автомобіль до повного заряду за 30-40 хвилин.

Функції зарядних станцій Schneider Electric

Зарядні станції Schneider Electric монтаж, паркування

  1. Система аутентифікації. Станції Schneider Electric забезпечують використання станцією лише авторизованим користувачам.
  2. Моніторинг та керування. Зарядні станції Schneider Electric можуть керуватися програмованим логічним котролером (ПЛК), завдяки чому можна обмежувати потужність на станціях або програмувати на зарядку за нічним тарифом, або за заданим інтервалом часу призначати пріоритетні станції, якщо використовується кілька станцій, а потужність заряджання обмежена в такому разі є можливість призначити пріоритетні станції, які заряджатимуть в першу чергу, отримуючи при цьому дані онлайн про поточний стан санації.
  3. Можливість брендування, установка всередині/поза приміщеннями, водостійка та ударостійка конструкція, вільний або контрольований доступ (замок з ключем).

Види зарядних станцій Schneider Electric

Schneider Electric Evlink Home

Зарядні станції Evlink Home призначені для використання у приватному будинку. В асортименті станції потужності 3,7 кВт, 7,4 кВт, 11 кВт. Є варіант із вбудованою розеткою або з під'єднаним кабелем. Вбудований RDC-DD захист (захист від залишкового постійного струму). Можливість сполучення станції зі смартфоном для моніторингу, планування часу зарядки та контролю споживання електроенергії.

Як користуватися за допомогою додатка

Як встановити домашню зарядну станцію EVlink Home Smart

Як встановити оптимізуючий модуль керування навантаженням вдома EVlink Home Smart

Schneider Electric Evlink Wallbox

Зарядні станції Evlink Wallbox призначені для використання у приватному будинку. В асортименті є станції із зарядною потужністю від 3,7 кВт до 22 кВт. Таку станцію можна встановити як у гаражі, так і просто неба, на стіну або колону.

Як використовувати зарядну станцію EVlink Wallbox

Schneider Electric Evlink Smart Wallbox

Зарядні станції Evlink Smart Wallbox більше підійдуть як для приватного використання, так і корпоративного. Завдяки можливості верифікованого доступу за допомогою карт RFID, а також можливість моніторингу за допомогою програмованого логічного контролера (ПЛК). Станція представлена у двох варіантах із зарядним струмом на 7,4 кВт та 22 кВт. Таку станцію можна встановити, як у приміщенні, так і просто неба, на стіну або колону.

Як використовувати зарядну станцію EVlink Smart Wallbox

Schneider Electric Evlink Parking

Зарядні станції Evlink Parking призначені для використання на корпоративних парковках, торгових центрах. Є можливість верифікованого доступу за допомогою карт RFID, а також можливість моніторингу за допомогою програмованого логічного контролера (ПЛК) виставляти пріоритети, обмежувати споживану потужність, облік споживання електроенергії. Станція представлена у двох варіантах із зарядним струмом на 7,4 кВт та 22 кВт. Таку станцію можна встановити, як у приміщенні, так і просто неба, на стіну, стовп, підлогу.

Як використовувати паркувальну зарядну станцію EVlink Parking

Зарядні станції Schneider Electric швидкого заряджання

Станції цього типу призначені для заправок, торгових центрів, офісів. Така станція здатна повністю зарядити електромобіль за 30-40 хвилин, при цьому станція може підключатися до системи моніторингу, а також об'єднання в мережу з кількох подібних станцій.

Отримати консультацію, купити, дізнатися, яка ціна Ви можете у нас на сайті. Зарядні станції виробника Schneider Electric отримали позитивні відгуки від електриків, це якісні пристрої, зроблені на сучасних заводах.