Каталог розеток та вимикачів популярних світових брендів

Фото в інтер'єрі

Розетки та вимикачі

Найбільш популярні бренди, які змогли відмінно зарекомендувати себе на ринку та заслужили довіру мільйонів користувачів по всьому світу:

Legrand | Bticino | Schneider Electric | ABB | Gira | Merten | Jung | Berker

Розетки та вимикачі - елементи розподілу електрики по будинку, квартирі. На перший погляд, незначні дрібниці у вигляді електрокомунікацій грають одну з найважливіших ролей у створенні гармонійного, функціонального інтер'єру.

Стильні, вишукані або, навпаки, досить стримані інструменти управління освітленням, при правильному виборі здатні гармонійно доповнити інтер'єрне рішення, внести нотку індивідуальності та смаку. Наш інтернет-магазин пропонує придбати розетки та вимикачі відомих брендів в Україні оптом та в роздріб, за прийнятними цінами.

Вибір сучасних розеток та вимикачів

Сучасні розетки | Магазин розеток

Ринок електричних інсталяцій пропонує вироби з різних матеріалів. Запропонований асортимент включає вироби на будь-який смак, колір, гаманець. Підібрати якісну розетку, вимикач легко. Набагато складніше побачити серед величезного вибору елемент, який ідеально впишеться у загальне стильове рішення будинку.

Виробники пропонують покупцям електричні прилади, виготовлені із пластику, скла, металу, порцеляни, дерева і навіть шкіри. Стандартні, стримані або стилізовані під різні напрямки (вінтаж, бароко, класика), сучасні розетки, вимикачі не мають меж у дизайні та фантазії..

Види вимикачів та розеток на ринку електрофурнітури

Види розеток та вимикачів | Магазин розеток

Перед тим, як замовити електротехнічний прилад, рекомендується визначитися зі стилем, дизайном елемента. Наш інтернет-магазин – спеціалізований віртуальний майданчик, який пропонує покупцям розетки, вимикачі з різних колекцій, які призначені для встановлення в кімнатах, залежно від їхнього експлуатаційного режиму:

 • елементи для ванної
 • розетки, які виготовлені спеціально для монтажу в гіпсокартон
 • цікаві рішення з підсвічуванням
 • оригінальні кольорові елементи
 • електрофурнітура, яка ідеально впишеться в інтер'єри сучасних стилів (хайтек, лофт)).

Найчастіше розетки, вимикачі підбираються в одному стильовому рішенні. Найпростіше це зробити, вибираючи комплект із однієї колекції. Подібні вироби мають однаковий контур, колірне рішення, розмір.

Також, розетки та вимикачі підбираються, відштовхуючись від кольору. І це не є проблемою, оскільки сучасні тенденції в інтер'єрному оформленні продиктували свої правила і виробникам електротехніки. Електричні інсталяції можуть бути білого, червоного, фіолетового, зеленого, чорного іншого кольору. Купити можна набори одного відтінку, а можна відзначитись оригінальністю та внести кольорові акценти в кімнати, монтувавши різнокольорові елементи.

Види вимикачів світла

Вимикачі світла - електрична фурнітура, якою ми користуємося щодня, як мінімум кілька разів на день. Незначний пристрій, проте, здатний як прикрасити кімнату, так і внести до неї дисбаланс.

Асортимент представлений такими видами елементів регулювання:

 • подвійний
 • потрійний
 • вироби з підсвічуванням
 • прохідний вимикач або проміжний.

Останні два варіанти викликають плутанину у свідомості покупців Києва. Прохідний вимикач дозволяє керувати одним джерелом світла із двох точок. По суті, проходячи по кімнаті, увімкнути світло можна при вході, а вимкнути на виході.

Проміжний або перехресний вимикач дозволяє регулювати одне джерело з трьох точок. Важливо пам'ятати, що перехресні вимикачі підключаються в тандемі з перехідними і ніяк інакше.

Розетка та вимикач в одному корпусі

Розетка та вимикач в одному корпусі | Магазин розеток

Вимикачі та розетки, поміщені в одну монтажну коробку вважають зручним рішенням, яке користується досить високою популярністю серед покупців. Вимикач у такому приладі відповідає за живлення самої розетки. Таким чином, щоб знеструмити розетку не потрібно смикати вилку. Досить просто натиснути на вимикач та розетка перестане проводити електрику. Подібні елементи досить практичні, особливо для облаштування офісних приміщень.

Другим варіантом модифікації вимикача та розетки, об'єднаних в одному корпусі, є комбінування електричних приладів між собою. Незалежні між собою елементи економлять простір, зменшують кількість дротів, необхідних для підключення виробів. З'єднані блоки можуть бути горизонтальною, вертикальною орієнтацією, мати одинарні або подвійні вимикачі.

Розетки в блоці

Блок розеток – поєднання, яке може бути як на побутових подовжувачах, так і вмонтовано на стіні. Декілька електричних розеток, укладені в загальну рамку, вважається досить практичним рішенням в інтер'єрах будь-якого стилю. Особливо часто цей варіант вибирають у тому випадку, коли можливість монтажу ще однієї рамки виключена з технічних причин.

Блок може містити від 2-х до 8-ми посадкових місць. Кухня, ванна кімната — приміщення, де подібне рішення вважається найбільш практичним, оскільки саме в цих кімнатах виникає необхідність підключення кількох побутових приладів одночасно. Сучасні пристрої виготовляються відповідно до всіх вимог безпеки, тому мають додаткові контакти заземлення. Це дозволяє ефективно запобігти ризику виникнення короткого замикання в мережі.

Розетки електричні

В даний час на ринку електротехнічних приладів представлений величезний вибір різних розеток, що обумовлено їхньою багатозадачністю. Тільки на перший погляд, звичайна розетка простий елемент, але на практиці до неї висуваються високі функціональні та естетичні вимоги.

Розетки різняться:

 • за типом роз'єму
 • за параметрами напруги та частоти
 • за способом монтажу
 • кількості роз'ємів у модульному блоці
 • за наявності додаткових функцій.

Крім цього, вироби виготовляються різного кольору, що значно збільшує можливість пошуку відповідного варіанту під будь-яке інтер'єрне рішення. Розетки можуть бути з вбудованим usb-роз'ємом, електролічильником, таймером, підсвічуванням або виштовхувачем вилки.

Відкрите проведення розеток та вимикачів

Електроустановочні елементи відкритої проводки - накладні розетки та вимикачі. Особливістю таких виробів є відсутність спеціальної монтажної коробки. Спосіб монтажу передбачає встановлення безпосередньо на поверхню стіни чи підлоги. Вкрай рідко використовуються в квартирах, хоча такий варіант не виключений повністю. Все залежить від особливостей проводки. Найчастіше розетки та вимикачі відкритої проводки вибирають для обладнання офісного приміщення або кімнат, де з технічних причин неможливо провести капітальний ремонт електрики.

Електричні розетки з підвищеним захистом від вологи, пилу

Стандартний рівень захисту для побутової розетки IP41. Але для приміщень з підвищеною вологістю або сильно запилених цього показника недостатньо. Тому у процесі вибору варто звернути увагу на прилади з підвищеним ступенем герметичності IP44/IP55. Крім цього, відрізняється корпус розеток, вимикачів. Антивандальне оформлення підвищує показник удароміцності. Використання подібних виробів виправдано у громадських місцях, таких як паркінг, підземні переходи, спортивні майданчики чи заправні станції.

Незалежно від ступеня герметичності, колір розеток можна вибирати з урахуванням вимог до загальної стилістики чи безпеки. Кремовий та білий – кольори стандарти. Але загальна тенденція розвитку електроустановних систем дозволяє доглянути елементи у різних кольорах. Асортимент поповнився виробами під дерево, різними яскравими або, навпаки, досить стриманими відтінками. Тому підібрати розетки та вимикачі в одному кольорі не проблема.

Якість розеток та вимикачів

Довговічність та безперебійність роботи будь-якого приладу залежить від його якості та розетки з вимикачами не стали винятком. Як будь-який інший товар, якість електротехнічних приладів визначається стандартами ДСТУ. Відповідність євростандартам стає гарантом того, що розетка, як і вимикач, прослужить тривалий термін. На цей фактор рекомендуємо звертати особливу увагу під час здійснення вибору та купівлі виробів. Наявність сертифікатів обов'язкова вимога до електротехніки.

У процесі вибору важливо орієнтуватися не тільки на особисті переваги до дизайну виробів, але й звертати увагу на виділений бюджет. Ціна якісних розеток, вимикачів варіюється від 3$ і більше, залежно від функціональності, колекції та технічних характеристик.

Для того, щоб можна було швидше визначитися з бажаним видом виробу, виробники створюють каталоги, в яких вся продукція розбита на колекції. Детальні описи і фото дозволяють орієнтуватися в можливостях розеток, а також досить швидко представляти їх в інтер'єрі приміщення.

Якісні вимикачі розетки – як професійний електроінструмент. Прослужить довго та не дасть збоїв, якщо підібрати стандартизований прилад та грамотно його встановити. На сайті нашого інтернет-магазину можна підібрати накладні, зовнішні, вуличні електротовари високої якості.

Турецькі, китайські електроприлади

Електротехнічні прилади низької якості здатні суттєво підірвати безпеку проводки та призвести до найгірших наслідків. Найчастіше такі вироби є продуктом виробництва турецьких, китайських виробників. Невідомі компанії, бажаючи мінімізувати витрати на виробництво, використовують низькопробний пластик, не приділяють належної уваги електричним контактним групам, внаслідок чого ринок поповнюється дешевими, але дуже небезпечними виробами.

Звертаємо увагу, що не країна виробник визначає якість, а безпосередньо сама фірма, під ім'ям якої вийшла розетка або вимикач. У Туреччині знаходиться фірмовий завод бренду Schneider Electric, який займається виробництвом бюджетних лінійок. Цей факт ніяк не впливає на якість, оскільки відомий виробник налагоджує систему контролю на будь-якому заводі, незалежно від його географічного розташування.

Дизайнерські електротехнічні прилади

Дизайнерські розетки та вимикачі | Магазин розеток

Для тих, хто цінує стиль і якість, особливо ретельно підходячи до вибору навіть найнезначніших деталей, у нашому шоурумі зібрана колекція дизайнерських вимикачів і розеток. Витончений дизайн, стильні рамки перетворюють цей незначний інтер'єрний предмет на справжню прикрасу, здатну стати ідеальним доповненням стилістичного рішення, його акцентом. На відміну від стандартних розеток, вимикачів, вироби від дизайнерів можуть набувати нестандартних форм, відрізнятися різноманітністю кольору та матеріалу виготовлення.

Дизайнерські електротехнічні прилади:

 • класичний стиль, елегантний та витончений, що відповідає найвищим естетичним вимогам
 • електрофурнітура в стилі хайтек відрізняється рівними лініями, поверхнями з блискучого хрому, наявністю лед-підсвічування.
 • розетки та вимикачі, які розроблені спеціально під старовину (стиль ретро або фьюжн), що характеризуються яскравими забарвленнями, здатними стати акцентом в інтер'єрі
 • елітні елементи в стилі ардеко або гламур з незмінно багатим оформленням рамок, що притягує погляд, викликає захоплення і навіть подив.

Функціональні помічники у вигляді дорогих, ексклюзивних, дизайнерських розеток та вимикачів гарантовано забезпечать безпеку будинку, квартири, офісного приміщення. У каталогах можна підібрати якісну електрофурнітруру, яка відмінно справлятиметься зі своїми функціями і впишеться в будь-який інтер'єрний напрямок. Модульні системи чи одинарні рамки – вибір покупця. Незалежно від конфігурації, будь-які представлені у нас прилади відрізняються тривалим експлуатаційним терміном, якісною збіркою, легкістю монтажу та обслуговування..

Як розуміти вираз «німецький стандарт розеток»?

У більшості вітчизняних користувачів у квартирах та будинках встановлені розетки, вимикачі німецького стандарту. Це означає, що у пристрої використовується стандартна монтажна коробка, а кількість механізмів дорівнює кількості монтажних коробок. Крім цього, німецький стандарт, який отримав офіційну назву Schuko, вказує на те, що внутрішнє захисне заземлення, якими оснащені як вилки, так і розетки, мають форму скоби, а не штирка. Призначені для використання в мережі 230В та мають номінальне значення сили струму 16А. Німецькі розетки – це вираження не про країну виробника, а саме про стандарт електрофурнітури.

Як вибрати розетку та вимикач?

Розетки та вимикачі в інтер'єрі дизайн | Магазин розеток

До вибору розеток, вимикачів варто підійти з певною часткою відповідальності та уваги. Ідеальним варіантом вважається похід до спеціалізованого магазину, де всі товари виставлені на стендах. Побачити розетку зовнішньої проводки та звичайну модель живою, оцінити фактуру, насиченість кольору, розмір та конфігурацію можна тільки при особистому «знайомстві» з електрофурнітурою.

Каталоги з фото матеріалами та докладними описами можуть дати лише поверхневу інформацію про зовнішні дані виробу. У виставкових залах представлені гарні розетки, розбиті за колекціями, упорядковані відповідно до розміру та колірного рішення. Консультанти надають всю необхідну інформацію щодо технічних характеристик приладів, їх виробника та зможуть обґрунтувати заявлену вартість.

У процесі вибору електрофурнітури обов'язково варто враховувати не тільки естетичні дані та можливості приладу, а й приміщення, до якого планується його монтаж. У вітальню та у ванну кімнату практично неможливо встановити однакові розетки та вимикачі, оскільки умови експлуатації та вимоги до безпеки у цих приміщеннях значно відрізняються один від одного.

Ціни на розетки та вимикачі

Перш ніж розрахувати бюджет та купити розетки та вимикачі в інтернет магазині, цікаво було б дізнатися, як саме формується вартість кожного окремого елемента електрофурнітури. Часто можна побачити, що розетки, вимикачі, що належать до однієї колекції, відрізняються за ціною і не рідко в кілька разів. Зверніть увагу на оздоблення. Ціна на пластик та вартість металу не може бути однаковою за визначенням.

Скло, дерево, шкіра та камінь – матеріали, які ніколи не ставитимуться до середньої цінової категорії. Вироби з них відрізняються надійністю, ідеальними естетичними даними, довговічністю та стилем, дорогі дизайнерські вироби доповнюють інтер'єр, вносять до нього нотку індивідуальності, смаку та вишуканості. Можуть виготовлятись на замовлення відповідно до бажаних технічних параметрів, конфігурації.

Крім того, рівень ціни залежить від кольору. Білий, класичний чи насичений зелений, червоний, фіолетовий завжди хоч трохи, але відрізняються за вартістю. Наявність додаткового функціоналу (USB-роз'єм, шторка, підсвічування, виштовхувач вилки) також включається в загальну вартість.

Які розетки та вимикачі краще купити?

Вказувати на конкретні моделі ми не можемо, оскільки вибір певного виробу стає індивідуальним завданням кожного покупця. Але для того, щоб було простіше орієнтуватися у брендах та відмінних рисах продукції кожного з них, ми склали рейтинг кращих виробників електрофурнітури.

 • Berker – німецькі стандарти та точність стали тим безпрограшним тандемом, результатом якого стала електротехнічна продукція виняткової якості. Колекції представлені як бюджетними лінійками, так і дизайнерськими розробками.
 • Legrand – еталон якості та надійності на думку більшості експертів. Французька компанія підкорила мільйони користувачів ідеальним поєднанням стилю, вишуканості у дизайні та безпеці. Продукція преміум якості швидко заслуговує на відмінну репутацію, підтвердженням чого стала широка дилерська мережа, що охоплює 180 держав.
 • Schneider-Electric – німецька якість не потребує додаткової похвали. Компанія існує на ринку з 19 ст. Широкий асортимент, який також включає модульні конструкції, дозволяє підібрати розетку, вимикач з Німеччини на будь-який смак та побажання.
 • Jung – німецький бренд, продукція якого поєднує високу якість, технологічність та оригінальний дизайн. Компанія потрапила до лідерів завдяки постійній роботі над удосконаленням електротехнічної продукції. Власні дизайнери самостійно розробляють нові моделі. Розетки та вимикачі для розумного будинку з легкістю вписуються в автоматизовані системи.

Наш інтернет-магазин зібрав на своїх віртуальних прилавках розумні розетки та вимикачі від світових виробників. Різні колекції, величезний вибір як бюджетних виробів, так і дорогих, елітних розеток дозволяє підібрати найбільш оптимальні варіанти для оснащення будинку, квартири, офісного приміщення.

Купити розетки та вимикачі у нашому інтернет-магазині

Купити розетки та вимикачі | Магазин розеток

Інтернет-магазин розеток та вимикачів – спеціалізований центр з реалізації електрофурнітури. Пропонуємо нашим покупцям виключно якісні розетки внутрішньої та зовнішньої установки, вимикачі від виробників зі світовим ім'ям та менш відомих торгових марок, які, тим не менш, відрізняються високою якістю, надійністю цікавим зовнішнім виглядом. На сайті, в структурованому каталозі можна підібрати різні електротехнічні вироби, спираючись на вимоги до дизайну, технічних характеристик та бюджету.

У нас:

 • широкий асортимент продукції
 • зручний каталог з докладними описами та фото
 • прийнятні ціни на продукцію
 • доставка покупки по всій країні
 • різні варіанти оплати.

Крім інтернет-ресурсу, запрошуємо гостей відвідати виставковий зал магазину, де можна детальніше та скрупульозно вивчити різноманітні колекції. На всю продукцію є сертифікати, гарантії від виробника. Консультанти допоможуть розібратися у різноманітності, прорахувати вартість комплектів, підібрати модні вироби, які оптимально відповідатимуть усім вимогам покупця. Ми зможемо доповнити інтер'єр будинку оригінальними рішеннями, які стануть або вигідним акцентом, або спокійним, гармонійним доповненням стилю..