Merten M-Plan — каталог розеток та вимикачів

У вкладці "Інструкція" вказано, як зібрати готовий виріб цієї серії.

Інструкція
Фото в інтер'єрі

Розетки Merten M-Plan

Сучасні споживачі дуже вимогливі до якості будь-якого товару. Електротехнічні вироби не виняток. Компанія Merten, будучи один з лідерів ринку, подбала про те, щоб кожен виріб, що сходить з конвеєра, відповідав вимогам навіть самих примхливих покупців. Завдяки високій якості і вишуканому дизайну, фурнітура вписується в дизайн будь-якого приміщення, незалежно від призначення. Колекція Merten M-Plan, завдяки таким характеристикам, стала однією з найпопулярніших серед споживачів нашої країни.

Особливості Merten M-Plan

Merten M Plan

Schneider electric Merten M-Plan – це мінімалізм в чистих лініях та чітких формах. Специфічне виконання рамки створює враження, що вона не закріплена на стіні, а просто самостійно тримається в повітрі. Кожен виріб в колекції отримало квадратну форму. Матеріалами виготовлення стали скло і термопласт. Подібне незвичайне поєднання стало головною відмітною особливістю Мертен М-План.

Розетки, вимикачі Merten M-Plan володіють унікальним зовнішнім виглядом, який ідеально поєднується з функціональністю. Електротехнічні елементи M-Plan створені для того, щоб стати доповненням офісної кімнати, домашнього інтер'єру, промислового або виробничого будинку.

Купити механізми, рамки, клавіші та розетки Merten M-Plan можна в п'яти кольорах. Виробник зробив колекцію досить нейтральною, наповнивши колірну гамму такими колірними виконаннями, як чистий білий і полярний білий, бежевий, алюміній та Merten M-Plan антрацит. Установка можлива, як у вертикальному, так і в горизонтальному положенні.

Переваги Merten M-Plan

Merten M-Plan в інтер'єрі дизайн | Магазин розеток

Серед основних переваг, які відрізняють продукцію Merten стали:

  • безпека - німецька якість гарантує організацію виключно надійної електромережі
  • тривалі терміни служби - завдяки якісним матеріалам, кожен виріб колекції відрізняється зносостійкістю. Електротехнічна фурнітура не піддається механічним впливам, відмінно справляється з негативним впливом ультрафіолетового випромінювання
  • різноманітність дизайнерського рішення - рамка M-Plan і механізми можна нескінченно комбінувати між собою, адже лінійка сумісна з будь-якими товарами M System
  • простота монтажу і можливість розширення можливостей механізму без попереднього демонтажу.

Довговічні вироби відрізняються досить тривалим терміном служби. Розетки M-Plan, як і вимикачі M-Plan будуть справно справлятися з поставленими завданнями, не змінюючи свого первісного зовнішнього вигляду завдяки якісним матеріалам та збірці.

Купити Merten M-Plan

Наш інтернет-магазин пропонує вигідно і швидко купити розетки Merten M-Plan, а також клавіші та механізми колекції. У каталозі представлені всі кольори лінійки. Зробити правильний вибір завжди допоможуть наші консультанти вони із задоволенням дадуть відповідь на всі питання, полегшуючи підбір необхідного виробу. Оперативно формуємо та відправляємо покупку по всій країні. Гарантуємо якість та оригінальність товару. Звертаємо увагу, що основними відмітними особливостями продукції Merten M-Plan Київ є:

  • чіткий та легко помітний штамп
  • наявність підтвердження сертифікації на упаковці
  • рівні, чіткі лінії
  • ідеально гладка поверхня, як підтвердження використання в процесі виробництва високоякісних технологій
  • наявність фірмового маркування виробника на зовнішній стороні виробів
  • опис робочих параметрів сили струму та напруги під маркуванням.

Для замовлення Merten M-Plan просимо телефонувати нам за вказаними в контактній інформації телефонами або писати на електронну пошту.

Технічна інформація рамок Merten M-Plan:

Merten M-Plan габариты, размеры рамок | Магазин розеток