Merten M-Pure — каталог розеток та вимикачів

У вкладці "Інструкція" вказано, як зібрати готовий виріб цієї серії.

Інструкція
Фото в інтер'єрі

Розетки M-Pure Merten

Нова унікальна серія розеток від Schneider electric Merten M-Pure відрізняється досить високою вартістю. Але це повністю виправдано ексклюзивним дизайном і натуральними, екологічними матеріалами, з яких виготовлений кожний механізм, клавіша і рамка. Сучасний дизайн інтер'єру вимагає уваги навіть до дрібниць. Вироби Merten M-Pure зможуть прикрасити будь-яке приміщення, незалежно від того заміський це котедж, квартира або ресторан, банк, офісне приміщення.

Особливості Merten M-Pure

Merten M-Pure купити розетки та вимикачі | Магазин розеток

Розетки Merten M-Pure відрізняються лаконічністю, стриманістю форм. Універсальні вироби відмінно вписуються в будь-який інтер'єр, доповнюючи загальний стиль або вносячи акцентну нотку. Виготовлені з термопластика екстра-класу. Придбати можна один з чотирьох кольорів або їх комбінації:

 • полярно білий
 • активно білий
 • алюміній
 • Merten M-Pure антрацит.

Колір рамки Merten M-Pure можна підібрати ідентично розетки, а можна зіграти на легкому контрасті, створюючи власні варіації комплектів. Schneider Merten M-Pure - це чистота ліній в формах та матеріалі. Відрізняються простотою і функціональністю. При цьому, розетки M-Pure здатні внести в будь-яке приміщення вишуканість, витонченість, делікатність. Не варто недооцінювати значення естетики, адже навіть найдорожчий ремонт, зможе зіпсувати неграмотно підібрані комунікаційні накладки.

Переваги Merten M-Pure

Merten M-Pure вимикачі | Магазин розеток

Вимикачі Merten M-Pure отримали цілий набір переваг, серед яких можна виділити:

 • можливість комбінації різних кольорів рамок та клавіш збірної конструкції
 • використання виключно високоякісних матеріалів і надійних механізмів
 • ретельне опрацювання деталей
 • універсальний дизайн
 • сумісність з усіма механізмами Merten System M
 • довговічність, надійність
 • німецька якість у кожній деталі.

Електротехнічні вироби M-Pure користуються незмінно високим попитом серед вітчизняних користувачів вже не один рік. Лінійка Merten M-Pure, завдяки шляхетності та витонченості форм вважається однією з найпопулярніших серед виробів німецької компанії.

Крім можливості різноманітності дизайнерських рішень, компанія Schneider electric подбала про те, щоб монтаж виробу не ставав проблемою. Установка здійснюється 3 оборотами. Провід просто і легко закріплюються затискними лапками. При необхідності розширення можливостей механізму або перевірки якості підключення контактів немає необхідності демонтувати пристрій. Колекція Мертен здатна задовольнити запити навіть найвимогливіших користувачів. Створити безпечну електромережу на роботі, можна швидко, легко і просто, купуючи розетки, вимикачі M-Pure.

Купити Merten M-Pure в нашому інтернет-магазині

Merten M-Pure дизайн інтер'єру | Магазин розеток

Наш інтернет-магазин пропонує купити продукцію Schneider electric Merten M-Pure антрацит, алюміній або діамантовий білий. В наявності всі чотири кольори рамок, клавіш. Установка можлива як в горизонтальному, так і вертикальному положенні. При виникненні питань, наші консультанти готові надати вичерпні відповіді щодо якості, гарантій і характеристик виробів. Оперативно обробляємо заявки, формуємо замовлення і відправляємо покупку в будь-яке місто України.

У нас прийнятні на Merten M-Pure ціни, виключно оригінальний товар, зручний каталог з описом виробів і фото для зручного і швидкого вибору. Продукція німецької компанії - вибір номер один найсучасніших, ощадливих і раціональних покупців країни. Для замовлення Merten M-Pure в Києві, просимо телефонувати за вказаними в контактній інформації телефонами або писати нашим менеджерам на електронну пошту.