Каталог ПЗВ Schneider Electric

ПЗВ Schneider Electric

ПЗВ Schneider Electric серія: Acti, Easy9, Домовий, Resi9, iID K

Schneider Electric виробляє ПЗВ наступних серій:

  1. ПЗВ Schneider Electric Acti
  2. ПЗВ Schneider Electric Easy9
  3. ПЗВ Schneider Electric Домовой
  4. ПЗВ Schneider Electric Resi9
  5. ПЗВ Schneider Electric iID K

Пристрої захисного відключення Schneider Electric включають у себе диференціальне реле і диференціальний автомат. Вони призначені для захисту людей від удару електричним струмом та запобігання займанню електропроводки.

Принцип роботи ПЗВ Schneider Electric

Пристрої захисного відключення виробника Schneider Electric працюють за загальноприйнятим принципом спрацьовування на різницю потенціалів. Усередині пристрою є сердечник, через який проходять фаза і нуль. У нормальному режимі роботи електричної лінії електромагнітне поле в сердечнику створює рівні потенціали і струм протікає без змін. Однак, якщо відбувається пошкодження ізоляції або людина торкається струмопровідного елемента, виникає різниця потенціалів, що призводить до спрацювання пристрою та відключення електричного ланцюга.

Типи ПЗВ Schneider Electric

Пристрої захисного відключення бувають - електромеханічні та електронні. Вони також різняться за типами струмів, які можуть виявити:

  • змінний
  • постійно пульсуючий.

Електромеханічні ПЗВ від бренду Schneider Electric вважаються найбільш надійними, тому що спрацьовують навіть при обриві нульового провідника. Електронні ПЗВ Schneider Electric вимагають підключення нульового провідника і не спрацюють при його обриві.

Струми спрацьовування ПЗВ

ПЗВ Schneider Electric класифікуються за типами:

  • А (універсальні, що спрацьовують на змінний і постійно пульсуючий струм)
  • АС (що спрацьовують тільки на витік змінного струму).

Відмінність диференціального реле від диференціального автомата у тому, що диференціальне реле служить відключення електричної мережі при витоку струму, захищаючи людини і електропроводку. Диференціальний автомат, у свою чергу, поєднує функції диференціального реле та автоматичного вимикача, забезпечуючи комплексний захист від: удару струмом, короткого замикання, теплового навантаження та пускових струмів.

При виборі ПЗВ необхідно визначити завдання захисту

Якщо метою є захист людини від удару струмом, необхідно вибрати ПЗВ Schneider Electric з чутливістю до струму витоку до 30 мА, а для басейнів і джакузі - 10 мА. Номінальний струм пристрою розраховується виходячи з перерізу кабелю та споживаної потужності.

Якщо метою є захист електропроводки від займання, слід вибрати ПЗВ Schneider Electric з чутливістю до струму витоку від 100 до 500 мА. Крім того, у разі використання кількох пристроїв на одній лінії рекомендується використовувати ПЗВ Schneider Electric з функцією селективності, які спрацьовують із невеликою затримкою за часом. Це дозволяє забезпечити послідовне вимкнення. Номінальний струм таких ПЗВ також розраховується на основі перерізу кабелю та споживаної потужності.

Для вибору між диференціальним реле та диференціальним автоматом необхідно враховувати, чи буде лінія, на яку планується встановлення ПЗВ Schneider Electric, захищатися окремим автоматичним вимикачем. Якщо такий захист передбачено, слід вибрати диференціальне реле. Якщо окремого автоматичного вимикача не передбачено, тоді краще вибрати диференціальний автомат.

Важливо пам'ятати, що вибір ПЗВ Schneider Electric повинен ґрунтуватися на вимогах та характеристиках конкретної електричної системи. Рекомендується проконсультуватися з досвідченим спеціалістом або електриком, щоб отримати рекомендації, відгуки, що відповідають вашим потребам та умовам експлуатації.

Придбати ПЗВ Schneider Electric, дізнатися ціни або отримати професійну консультацію, ви можете у нас на сайті.