Legrand Celiane — каталог розеток та вимикачів

У вкладці "Інструкція" вказано, як зібрати готовий виріб цієї серії.

Інструкція
Фото в інтер'єрі

Legrand Celiane: преміальний дизайн та ідеальна функціональність

Legrand Celiane в інтер'єрі | Магазин розеток

Електрофурнітура від Legrand недарма вважається кращою на українському ринку: оригінальні дизайнерські рішення, незмінно висока якість та використання революційних матеріалів і технологій дозволяють французькому виробнику електротоварів зберігати за собою пальму лідерства. А покупці, в чиїх будинках з'являються стильні і ергономічні розетки та вимикачі Legrand, високо цінують комфорт їх використання.

Сьогодні ми представляємо вашій увазі колекцію преміум-сегмента серед товарів Legrand - незвичайну та оригінальну Legrand Celiane!

Що таке Легранд Селіане?

Серія Легранд Селіане - це колекція електрофурнітури, в якій поєднуються екстраординарний дизайн, високоякісні матеріали та сучасні технологічні рішення. Розетки та вимикачі Legrand Celiane - це фактично предмети мистецтва, але при цьому функціональні та безвідмовні. Вони прикрасять собою будь-який сучасний дизайн, а за рахунок розширеної колірної гами і використання нестандартних матеріалів для зовнішніх елементів додадуть будь-якому інтер'єру особливий французький шик.

Особливості дизайну

Legrand Celiane особливості дизайну | Магазин розеток

Вимикачі або розетки Legrand Celiane створені в єдиній концепції. Дизайнери взяли за основу класичні форми кола та квадрата і об'єднали їх в неповторні моделі вимикачів Legrand Celiane. Наприклад, в колекції Легран Селіане ви можете купити круглі вимикачі з вписаними у коло прямокутними клавішами, підібрати зворотний варіант дизайну - квадратні рамки Legrand Celiane з круглими накладками.

Окремо варто згадати використання елітних матеріалів для колекції. Зовнішні елементи електрофурнітури оброблені натуральним деревом та шкірою, металом і штучним каменем, фарфором і керамікою. А приємна оку гамма кольорів, в якій представлені не тільки класичні, але і модні відтінки, доповнює картину.

У результаті виходить колекція електротоварів, ергономічних, естетичних і приємних на дотик.

Що ще відрізняє дизайн розеток Легранд Селіане - так це різноманітність. Наприклад, в каталозі нашого магазину ви зможете купити Legrand Celiane не тільки для стандартних вилок електроприладів, а й розетки під телефонні або інтернет-кабеля. Такий підхід дозволить вам інтегрувати їх у ваш простір та спростити поводження з побутовою та мультимедійною технікою.

Крім того, усі аксесуари і вироби цієї серії взаємодоповнюють один одного. А значить, ви зможете підібрати повністю унікальний дизайн вашої електрофурнітури, скомбінувавши колір і фактуру Legrand Celiane рамок та вимикачів або розеток. Контрастні або в єдиному колірному рішенні, з комбінації різних фактур або єдині в своєму виконанні - всі вони гідні вашої уваги без усіляких сумнівів.

Функціональність Legrand Celiane

Legrand Celiane функціональність серії | Магазин розеток

Довговічності і функціональності в Legrand Celiane приділено не менше уваги, ніж дизайнерським рішенням. Усі без виключення моделі Legrand Celiane розеток та вимикачів створені на основі інноваційних технологій, якість їх складання і простота монтажу вище усіляких похвал. Крім стабільно високої якості в колекції Legrand Celiane вимикачі та розетки відрізняються різноманітністю форм-факторів. Моделі з підсвічуванням, класика або безконтактний варіант - вирішувати тільки вам, адже усі без винятку види електрофурнітури Legrand Celiane купити в Києві цілком реально: вони представлені в нашому інтернет-магазині.

Ми пропонуємо різні розетки та вимикачі Легранд Селіане за ціною, нижче якої немає в Україні.

Особливості розеток Legrand Celiane

Розетки Легранд Селіане - зразок ергономіки та безпеки. Вони створені з термостійкого пластика, мають сучасну конструкцію, легкі в монтажі. Додатково ви можете не тільки замовити контрастні за кольором Легранд Селіане рамки, а й оснастити розетки захисними кришками у тому відтінку і фактурою, які потрібні під ваш дизайн. Також силові розетки бренду оснащені захисними шторками, що також підвищує їх безпеку.

Особливості вимикачів Legrand Celiane

Що стосується вимикачів Legrand Celiane, то на додаток до незвичайних дизайнерським ідеям, колірній гамі і стандартам якості в їх лінійці реалізована ще і можливість вибрати стиль вимикача:

  • Класика клавішних вимикачів.
  • Безшумні вимикачі.

І, що важливо, купити Легранд Селіане - це вигідне рішення. Зрозуміло, на колекцію Legrand Celiane ціни будуть вище, ніж на продукцію китайських ноунейм електротоварів. Але і довговічність та безпека їх в десятки разів вище.

При цьому, ви можете вибрати на Легран Селіане ціну цілком демократичну. Для цього достатньо замовити потрібні вам моделі в нашому магазині. Ми надамо вам потрібну електрофурнітуру та аксесуари до них швидко та недорого. Крім того, у нас найбільший вибір кольорів та фактур колекції Legrand Celiane в Києві.