Legrand Netatmo розетки та вимикачі — Розумний будинок

Netatmo Legrand - розетки та вимикачі для розумного будинку!

legrand та Netatmo купити в Україні

Система розумний будинок - це не розкіш, а раціональний підхід до вашого домашнього комфорту. Простота та багатозадачність такого обладнання дозволяють вам зберегти свій час і оточити домочадців належним рівнем комфорту. Невід'ємною частиною розумного будинку від Netatmo є електротехнічні прилади - розумні вимикачі Legrand.

Легранд Netatmo - легендарна система розеток та вимикачів для смарт-хаус обладнання

Розумний вимикач Legrand знайомий багатьом шанувальникам системи розумний будинок. Серед експертів в сфері електротехніки моделі розумних вимикачів Легранд незмінно займають високі позиції. А з 2016 року після об'єднання брендів Legrand та Нетатмо розвиток розумного будинку вийшов на якісно новий технологічний рівень.

Розумні вимикачі представлені сьогодні в трьох лінійках бренду:

 • Серія Celiane Legrand - вимикачі розумного будинку та розетки такого ж типу.
 • Розетка та розумний вимикач Legrand Valena Life - лаконічні та надійні.
 • Вимикач та розумна розетка Legrand Valena Allure - стильні та безвідмовні.

При цьому, усі серії розумного будинку Netatmo сумісні з основними голосовими помічниками такими як Apple, Google, Amazon, Яндекс Аліса. Завдяки вимикачам та розеткам, що входять в цю серію, ви зможете істотно знизити енергоспоживання, контролювати витрату енергії на кожен окремий прилад або ваш будинок в цілому, раціоналізувати енергоефективність.

Управління розумною розеткою Легранд та вимикачами Legrand Netatmo

Для того, щоб контролювати розумний будинок, досить мати смартфон або планшет під рукою. Усе управління розумним будинком Легранд здійснюється за допомогою мобільного додатку Home + Control, для айфонів підтримується додаток Home Kit. Також ви зможете віддавати голосові команди за допомогою голосових помічників або ж вимикати прилади, підключені до розумного будинку з обладнанням Legrand, механічно, за допомогою натискання на вимикач. Аналогічно можна контролювати і девайси, підключені до розумних розеток Legrand.

Які переваги ви отримуєте при використанні розумного дому Netatmo?

 • Повний контроль над функціями приладів у вашому домі зі зворотним зв'язком від розумного будинку Netatmo.
 • Віддалене управління з будь-якої точки світу: ви можете управляти розумним будинком Легранд, будучи за тисячі кілометрів від дому або стоячи перед порогом з рівною швидкістю.
 • Більше не потрібно витрачати час на перевірку та відключення електроприладів перед виходом з дому: економте час та довірте цю функцію розумному будинку.
 • Відпочивайте з комфортом: вставати з дивана, щоб загасити світло або зменшити яскравість, не потрібно. Все це можна зробити дистанційно з розумним вимикачем Legrand.
 • І розумні вимикачі Legrand, і розумні розетки Legrand не вимагають складної інсталяції та обслуговування.

Legrand Netatmo - розумний дім, який може співпрацювати з вашим голосовим асистентом!

Завдяки сучасним технологіям ви зможете делегувати управління розумним будинком голосовим сервісам Siri, Alisa, Alexa або асистент Гугл.

При цьому, усі варіанти голосових помічників зможуть:

Legrand Netatmo - Розумний будинок підтримка голосових помічників

 • Надіслати команду розумному вимикачу про вимикання світла в окремій кімнаті (залі, дитячої, вітальні).
 • Запустити систему поливу газонів на ділянці.
 • Віддати команду виключення всіх розумних вимикачів та розумних розеток в окремому приміщенні або в усьому домі відразу.
 • Запустити підйом або опускання жалюзі та рулонних штор через розумний вимикач жалюзі Legrand.
 • Закрити ворота в гаражі та будинку, опустити зовнішні ролети на вікна та двері при відправці сигналу на розумний вимикач Legrand.
 • Включити теплу підлогу або телевізор, комп'ютер або кавоварку через накази розумній розетці Legrand.
 • Вибрати й активувати один з сценаріїв, закладених у ваш розумний будинок Legrand.

При такому різноманітті функцій розумного будинку, ціна на базові комплекти розумних розеток Legrand та розумних вимикачів Legrand будь-якої серії воістину доступна!

 

Неймовірна легкість монтажу електрообладнання Legrand розумний будинок!

Розумний будинок | Legrand Netatmo - Підключення

Всім знайома складність інсталяції електротехнічних пристроїв, особливо в будинках зі старою проводкою, заплутаними схемами підключення та експериментами безлічі електриків. З розумним будинком Legrand ви забудете про такі пригоди, як про страшний сон!

Підключити розумний вимикач може навіть початківець електрик.

Різновиди розумних вимикачів Legrand

Legrand розумний будинок передбачає кілька різновидів розумного вимикача для виконання всіх необхідних смарт-функцій.

 • Світлорегулюючі розумні вимикачі Legrand оснащені функцією підсвічування і можуть контролювати всі типи ламп, в тому числі діммеріруемого LED-лампи від 5Вт до 60 Вт включно, також є можливість включення індикації або підсвічування. Керувати ними можна як віддалено, так і голосовими командами або механічним регулюванням. Такий вимикач можна поставити в будь-яку точку проводки без штроблення та складної інсталяції.
 • Розумний дім | Legrand Netatmo - світлорегулятори, димери

 • Головний розумний вимикач Legrand дозволяє активувати режим «дому» / «поза домом» для всіх пристроїв вашого житла. Не потрібно відключати прилади та системи в кожній кімнаті окремо: завантажте в сценарій необхідні дії, які повинен виконати ваш розумний будинок при вашому виході з будинку або приходу додому, і одне натискання на вимикач дозволить запустити весь сценарій. Та й натискати нічого не потрібно: ви можете віддати команду через додаток або голосового асистента.
 • Розумний будинок | Legrand Netatmo - головні розумні вимикачі

 • Розумні вимикачі Legrand для денного та нічного режиму: все дуже просто! Встановіть їх в кожній кімнаті або централізовано в будинку, щоб перемикати ваш розумний будинок Легранд на більш спокійний рівень освітлення, потрібний кліматичний режим для комфортного сну або навпаки - для бадьорості. Такі розумні вимикачі Legrand не тільки відповідають за включення / вимикання освітлювальних приладів, але і запускають підйом / закриття жалюзі або ролет.
 • Розумний дім | Legrand Netatmo - вимикачі день, ніч

 • Спеціальний розумний вимикач Legrand для зовнішніх ролет. Ваш будинок під надійним захистом: стильний плоский вимикач для ролет в складі Legrand розумного будинку допоможе вам одним натисненням опускати ролетні ворота гаража, віконниці на вікнах, ролети дверей або веранди.
 • Розумний будинок | Legrand Netatmo - вимикачі рольставні, ролет

Ваш комфорт та безпеку при використанні таких девайсів в складі розумного будинку ціни не мають, а ось сам Legrand розумний будинок за ціною дуже демократичний.

Розумні розетки Legrand: стильне та функціональне доповнення до Легранд розумний будинок

Розумна розетка Legrand - це не просто роз'єм. Це частина системи розумного будинку Netatmo, яка допомагає контролювати витрату електроенергії, захист від перевантаження і відключати прилади що не використовуються по команді через головний модуль.

Чим так хороша розумна розетка Legrand?

 • Візуально розумна розетка виглядає точно так само, як звичайні розетки. Більш того, дизайн різних серій розумних розеток Legrand Netatmo дозволяє підібрати їх під ваш інтер'єр.
 • Розумна розетка Legrand за лічені секунди приймає команду головного модуля і відключає вибрані електроприлади. Швидкість комутації - не більше 5 секунд, а управляти відключенням можна як через головний модуль, так і в додатку або голосом.
 • Крім контролю роботи електроприладів розумні розетки можуть збирати інформацію про рівень електроспоживання кожного окремого приладу. Всі дані збираються у звіт, який ви зможете подивитися через додаток для розумного будинку.
 • Кожна розетка оснащена захистом від дітей, також ви можете налаштувати в розумному будинку Легранд опції доступу дітей до окремих електроприладів: це зручно і просто!
 • При максимальній функціональності та простоті монтажу розумні розетки, як і інші комплектуючі за ціною дуже доступні. А окупність при використанні системи розумний будинок настає дуже швидко.
 • У розумної розетці є захист від перевантаження, індикація стану вкл / викл.

Розумний будинок | Legrand Netatmo - вимикачі рольставні, ролет

Хочете інтегрувати систему Netatmo в своєму житлі або офісі? Немає нічого неможливого! Усі моделі розумних розеток та розумних вимикачів доступні в нашому каталозі!

Щоб замовити елементи розумного будинку, переходите в наш каталог. Тут представлені розумні розетки Legrand та розумні вимикачі Legrand в різних дизайнерських і колірних рішеннях. Вибирайте та замовляйте комплектуючі розумного будинку онлайн, отримуйте в своєму місті зі зручною доставкою і насолоджуйтеся всіма функціями, які надає вам розумний будинок Легранд!