Jung LS 990 — каталог розеток та вимикачів

У вкладці "Інструкція" вказано, як зібрати готовий виріб цієї серії.

Інструкція
Фото в інтер'єрі

Вимикачі Jung LS 990

Розетки та вимикачі Jung серія LS 990 в інтер'єрі | Магазин розеток

Виробник електрофурнітури Jung вважається беззаперечним лідером серед виробників дизайнерських електровиробів. З конвеєра фірми щорічно сходить більше 3000 найменувань продукції, яка використовуються для облаштування офісів, будинків, промислових, виробничих будівель. Виробник проектує і виготовляє високоякісні домофонні системи, контролери та димери, а також пристрої для управління і контролю будь-якими комунікаційними системами в будинку (вентиляція, опалення, освітлення). А також, розетки та вимикачі Jung LS 990, які користуються незмінно високим попитом серед сучасних користувачів, адже змогли вмістити в лаконічному корпусі відмінний функціональний набір.

Опис Jung LS 990

Розетки та вимикачі Jung серія LS 990 переваги | Магазин розеток

Лінійка дозволяє кожному знайти найбільш оптимальне рішення, як за кольором, так і в плані функціональності. Вимикачі та розетки виготовлені з міцних і натуральних матеріалів. Відрізняються зносостійкістю, з легкістю справляються з будь-якими навантаженнями. Вироби не бояться ультрафіолету, тому не втрачають насиченості кольору протягом усього експлуатаційного терміну.

Високий рівень попиту і популярності вимикачі LS 990 Jung отримали завдяки ідеальному співвідношенню ціна-якість. Чіткі лінії, функціональність та універсальність - все це можна отримати за прийнятною ціною. Будь-які ідеї і рішення, що стосуються інженерного оснащення домашнього або робочого приміщення доступні разом з Юнг ЛС 990 під знаком «німецька якість».

Переваги вимикачів та розеток Jung LS 990

Розетки та вимикачі Jung серія LS 990 переваги | Магазин розеток

Основні позитивні характеристики, якими наділені будь-який вимикач та розетка Jung LS 990 містять:

 • Величезна колірна гамма - дозволяє втілювати в життя найсміливіші ідеї. У лінійці можна побачити пристрої білого Jung LS 990 white, сірого, коричневого кольорів, а також вимикачі світло-сірого відтінку, кольору слонової кістки, покриті золотом і класичного чорного Jung LS 990 dark. Цікавими варіантами можна назвати вироби, які об'єднали відразу два кольори. Подібне виконання підійде для сміливих, неординарних інтер'єрних рішень.
 • Світлодіодна підсвітка - лінійка пропонує Jung LS 990 купити оригінальні моделі, які розбавлять кімнату не тільки стилем, а й стануть додатковим джерелом світла.
 • Якість - німецький бренд пишається тим, що будь-який виріб в першу чергу отримує саме цю характеристику в переваги. Технічний контроль в кілька етапів дозволяє виключити відправку на прилавок магазину бракованої моделі.
 • Покриття - виробник не заощаджує на лакофарбному покритті, тому Jung LS 990 купити в Україні, означає придбати прилад, зовнішній вигляд якого не змінить свого первісного ідеального вигляду протягом усього часу використання.

Крім цього, кожен вимикач або розетка - це довговічність і міцність. Тому, купуючи вироби німецького лідера можна бути твердо впевненим у виправданості фінансових витрат. Середня тривалість експлуатаційного строку становить більше 10 років.

Купити продукцію лінійки Jung LS 990 в нашому інтернет-магазині

Наш інтернет-магазин пропонує купити Jung LS 990 в Києві. Продукція німецької компанії представлена в каталозі досить широким асортиментом, дозволяючи підібрати оптимальне рішення під будь-який інтер'єрний стиль. У нас:

Дизайнерские розетки и выключатели Jung серия LS 990 в сборе

 • Прийнятна на Jung LS 990 ціна.
 • Виключно якісна, оригінальна продукція з гарантіями від виробника.
 • Великий вибір.
 • Великий виставковий зал зі зразками.
 • Допомога в процесі здійснення покупки.
 • Оперативне формування замовлення.
 • Зручний каталог з описом, фото і вартістю моделі.
 • Досвідчені й уважні менеджери.

Вимикачі серії LS - це знак елегантності, смаку і стилю. Сувора квадратна форма, прямі лінії, відсутність зайвих деталей в вузькій або широкій рамці. Подібні електроустановочні вироби вписуються в будь-який інтер'єр. Придбати можна моделі, оснащені самозворотним механізмом, що особливо порадує перфекціоністів і тих, хто прагне до гармонії навіть у дрібницях.

Замовити розетки та вимикачі Jung LS 990 aluminium, Jung LS 990 edelstahl, а також моделі будь-яких інших кольорів можна на нашому сайті, скориставшись віртуальної кошиком або зателефонувавши менеджерам за вказаними телефонами.

Технічна інформація рамок LS 990:

Рамки Jung LS 990 технічні характеристики | Магазин розеток