Jung A creation — каталог розеток та вимикачів

У вкладці "Інструкція" вказано, як зібрати готовий виріб цієї серії.

Інструкція
Фото в інтер'єрі

Колекція Jung A creation

Розетки та вимикачі є невід'ємною частиною будь-якого приміщення, незалежно від його призначення. Сучасний ринок пропонує досить широкий вибір різних настановних елементів. Але на особливу увагу заслуговує продукція німецького бренду Jung. За свою столітню історію існування компанія встигла заслужити на репутацію лідера. Бездоганна якість, багатофункціональність та стиль стали перевагами продукції фірми.

Особливості колекції Jung A creation

При оформленні приміщення в одному стилі однією з проблем стає підбір кожного елемента в єдиному стильовому рішенні. Якщо розетки та вимикачі не викликають труднощів, то з регуляторами температури або кнопками для керування жалюзі можуть виникнути проблеми. Але тільки якщо це не Jung A creation.

Jung серія A creation дизайн | Магазин розеток

Колекція Jung creation дозволяє підібрати все, що потрібно для дому, навіть якщо в ньому встановлена система інтелектуального керування. Все це стало можливим завдяки:

  • величезному асортиментному пропозиції A creation Jung
  • можливості вибору колірного рішення настановних елементів
  • різнокольорові рамки Jung A creation для прояву індивідуальності та фантазії..

Наявність різноманітних відтінків дозволяє створювати комбінації, які зроблять акцент на електроприладі, або акуратно замаскують його під загальний тон стіни. Окрім цього, Jung A creation – це колекція, яка отримала скляні рамки. Скло досить незвичайний матеріал, адже лідером вважається практичний та безпечний пластик. Але якщо говорити про німецькі Jung A creation розетки та вимикачі, то скляні рамки стають цілком допустимим і навіть ідеальним варіантом.

Технічна інформація рамок A creation:

Jung серія A creation розміри

Накладка вимикача або розетки Jung A creation може бути виконана як з матового, так і глянцевого матеріалу. Таким чином можна створювати контрастність текстури або навпаки, вибирати комплект в тон. Бренд постарався зробити все, щоб Jung розетки A creation, вимикачі, а також будь-які інші настановні електротехнічні елементи колекції стали ідеальним доповненням будь-якої кімнати в будинку чи офісі..

Купити прилади лінійки Jung A creation

Наш Інтернет магазин пропонує Jung A creation купити за прийнятною вартістю з доставкою по всій країні. До основних переваг виробів можна віднести:

  • наявність скляних та пластикових рамок на вибір
  • універсальний спосіб монтажу
  • стильний дизайн
  • широкий функціонал
  • прийнятна на Jung A creation ціна.

Jung A creation рамки в інтер'єрі | Магазин розеток

Залежно від загального інтер'єрного рішення, а також особистих уподобань користувача, розетку Jung A creation купити у Києві можна класичного білого кольору, строгого чорного, або підібрати веселіші та яскравіші варіанти, поєднуючи абсолютно будь-які відтінки. Багатоступінчастий контроль якості дозволяє звести ризик отримання бракованого виробу до мінімуму. Завдяки такому скрупульозному та уважному відношенню, німецький бренд заслужив на репутацію відповідального виробника, імені якого можна довіряти.

У каталозі нашого магазину представлений широкий асортимент елементів колекції Jung A Creation. Фото та описи допоможуть підібрати найбільш оптимальний варіант розетки Jung A creation в Україні, вимикача, регулятора температури. У разі виникнення питань чи складнощів у процесі вибору завжди можна звернутися за допомогою до наших консультантів. Підкажемо, оперативно сформуємо та відправимо замовлення, гарантуємо якість та оригінальність кожного виробу.

Jung A creation в інтер'єрі | Магазин розеток

Для замовлення, отримання відповідей на запитання просимо телефонувати нам за вказаними на сайті телефонами. Також, оформити заявку на придбання виробів лінійки Jung A creation можна скориставшись віртуальним кошиком.