Імпульсні реле Hager від виробника

Імпульсне реле Hager

Імпульсні реле Hager – їх ще називають бістабільні реле, призначені для комутації навантажень за допомогою імпульсу, що керує. Найчастіше використовуються для керування освітленням за допомогою кнопкових вимикачів. Імпульсні реле Hager замикають та розмикають контакт при подачі імпульсу на котушку керування. Розглянемо детальніше дані реле та його характеристики, відмінності, можливості.

Компанія Hager виготовляє два види імпульсних (бістабільних) реле:

  1. Імпульсне реле Hager електромеханічне. Даний вид реле працює за принципом - при подачі імпульсу на котушку керування реле змінює положення контактів з відкритого стану на замкнене та навпаки. Ресурс включень таких реле становить 150 000 циклів.
  2. Імпульсне реле Hager електронне. Дане реле відрізняється тим, що в нього в корпусі вбудована електронна плата, яка при отриманні імпульсу замикає або розмикає контакт реле. Даний вид реле переважний тим, що в момент включення/вимкнення воно дуже тихо перемикає контакт. Ресурс включень таких реле становить 100 000 циклів.

Імпульсні реле Hager можуть мати котушку керування на 8 (В), 12 (В), 24 (В), 48 (В), 230 (В) зі струмом комутації 16 Ампер, також можуть бути з одним або кількома контактами, що перемикаються зокрема у Hager є реле на 1/2/3/4 перемикаючих контакти.

Аксесуари для імпульсних реле Hager

  • EPN050 — Додатковий пристрій для централізованого керування.
  • EPN051 — Додатковий контакт для імпульсних реле.
  • EPN052 — Додатковий контакт для багатоступеневого централізованого керування.
  • EPN053 — Додатковий контакт для імпульсних реле, для керування тривалим сигналом.

Схеми підключення аксесуарів

Реле імпульсне Hager схеми підключення аксесуарів

Примітка. При монтажі кількох імпульсних реле в одному ряду один біля одного рекомендується залишати проміжок між пристроями за допомогою спеціальної LZ060 вставки 9мм. Це потрібно для того, щоб уникнути непрямої комутації сусідніх реле імпульсних. При включенні одного пристрою електромагнітне поле котушки одного імпульсного реле може опосередковано вплинути на котушку сусіднього реле і вони зроблять перемикання контакту хоча імпульс на включення був тільки на одне реле. Вставка запобігає таким помилковим спрацьовуванням і додатково ефективніше відводити тепло від реле.

Імпульсне реле Hager, модельний ряд:

Імпульсне реле Hager електромеханічне

Імпульсне реле Hager електромеханічні схеми

Імпульсне реле Hager електронні

Імпульсне реле Hager електронні схеми

Можна сказати, що імпульсне реле виробника Hager є надійним, гнучким та доступним рішенням для керування навантаженням. Придбавши імпульсне реле Hager можна бути впевненим у його довговічності та якості.

Якщо Вас зацікавили імпульсні реле Hager, Ви можете отримати безкоштовну консультацію за номерами на сайті. Придбати дані пристрої можна в нашому інтернет-магазині. Позитивні відгуки електриків в черговий раз підтверджують якість продукції світового бренду Hager.