Schneider Electric

Показано 1–40 із 1884

Товары

Розетки Schneider Electric

Грунтуючись на багаторічному досвіді, передових науково-технічних розробках і актуальних запитах користувачів, Schneider Electric створює якісні вимикачі та розетки, які завоювали повагу і довіру з боку дизайнерів і монтажників по всьому світу.

Schneider Electric - розетки та вимикачі | Магазин розеток

Широкий модельний ряд якісних розеток Schneider Electric

Розетки Шнайдер відрізняються не тільки надійністю, зручністю монтажу і експлуатації, безпекою, але і широким асортиментом дизайнерських рішень. Вони здатні стати ергономічним, функціональним і стильним атрибутом інтер’єру будь-якого приміщення. У великому асортименті ви зможете знайти силові, акустичні, USB, комп’ютерні, телевізійні та телефонні розетки Шнайдер.

Дизайнерські розетки серій Asfora Schneider Electric та Schneider Electric Sedna

Лінійка Asfora була запущена в 2013 році і довгий час залишалася лідером споживчих симпатій. Більшість моделей розраховане на внутрішній монтаж, але є кілька рішень для накладної установки. В асортименті є також вимикачі для жалюзі, вимикачі з підсвічуванням і регулятори потужності освітлювальних приладів.

Серед переваг серії Schneider Electric Asfora фахівці відзначають такі особливості:

  • безпечна внутрішня конструкція, яка мінімізує контакт з елементами живлення і захищає дроти від короткого замикання;
  • простота монтажу завдяки безгвинтовим затискачам, лінійному розташуванню клем, продуманим монтажним отворам супорта;
  • стильний сучасний дизайн, широкий вибір кольорів рамки і лицьовій панелі;
  • високий ступінь захисту IP 20 та IP 44.

Шнайдер розетки серії Sedna виділяються естетичний зовнішній вигляд і високою якістю конструкції, елегантними формами і низькою посадкою виробів. Електроустановочні вироби гарантують комфортне керування світлом і затишком в будинку, максимальну безпеку експлуатації. Розетки можуть бути встановлені навіть на нерівні стіни. Витончений дизайн і різноманітність кольорів дає можливість підібрати відповідний виріб для будь-якого стилю оформлення приміщень.

Стильні розетки та вмикачі Schneider Electric Unica та Schneider Electric Unica New

Unica Schneider Electric - розетки та вимикачі | Магазин розеток

Електрофурнітура Unica випускається підприємствами Шнайдер в Іспанії. Модульна конструкція виробів розширює можливості монтажу комбінованих поєднань розеток та вимикачів на одному посадковому місці. В асортименті лінійки є вимикачі і перехідні перемикачі, силові та комунікаційні розетки. Універсальність монтажу і великий вибір кольорів та форм дозволяє знайти підходящий пристрій під необхідне дизайнерське рішення.

Schneider Electric розетка серії Unica New – це оновлений ряд виробів, дизайн і конструкція які засновані на своїх попередників, серії Unica. При розробці були враховані всі побажання і рекомендації електриків, дизайнерів та архітекторів, інженерів та користувачів.

Серед переваг лінійки Unica New:

  • прості форми та строгий дизайн у поєднанні з витонченими лініями і різноманітністю колірних рішень;
  • можливість інтеграції в систему розумного будинку;
  • можливість комбінації кольорів рамки та механізму.

Чому у нас вигідно купити Schneider Electric розетки

Уніка Studio Metal Шнайдер Електрик - розетки та вимикачі | Магазин розеток

У магазині електрофурнітури «Магазин розеток» ви завжди можете купити розетки Schneider Electric та інші електроустановочні вироби одного зі світових лідерів у сфері побутових електротехнічних виробів. Ми є офіційними постачальниками бренду, тому пропонуємо клієнтам тільки оригінальну якість виробів, найкращі ціни на ринку України, знижки та бонуси, гарантію на весь асортимент товару.