Merten

Показано 1–40 із 777

Товары

Розетки та вимикачі Merten

M-Elegance Мертен - розетки та вимикачі | Магазин розеток

Підприємство було засноване в 1906 році, а з 1969 року почало займатися випуском розеток та вимикачів для побутових і комерційних споживачів. Сьогодні компанія працює в кооперації з французьким концерном Schneider Electric. Бренд Шнайдер Мертен добре відомий по всьому світу і вважається еталоном якості у своїй сфері.

Широкий асортимент якісних розеток та вимикачів Мертен

Інженери-проектувальники, електромонтажники, архітектори і дизайнери інтер’єрів проявляють незмінний інтерес до розеток і вимикачів Merten. Це пояснюється незмінно високим рівнем якості, відмінними технічними характеристиками, широким вибором кольорів, форм та текстур. Користувачі полюбили Мертен розетки за їх естетичний зовнішній вигляд, тривалий термін експлуатації і розумну справедливу вартість. Власники електрофурнітури Мертен знають, що вона працює без збоїв тривалий термін і вимагає заміни лише при несправності в електромережах або необхідності оновлення інтер’єру.

Розетки Мертен відповідають найвищим міжнародним вимогам в області якості та безпеки. Зовнішній вигляд виробів в стриманому неагресивному стилі обов’язково доведеться вам до душі. Єдиною складністю для покупця стане вибір відповідного за параметрами і стилем пристрою. Наші кваліфіковані консультанти обов’язково допоможуть визначитися з найкращим варіантом покупки. Рамки Merten відрізняються високою міцністю, надійністю, зручністю та простотою монтажу.

Стильні та сучасні електроустановочні пристрої Merten System M

Розетки та вимикачі Мертен Сістем М об’єднали в собі передові технології і інновації, елегантний дизайн і функціональність. Великі можливості комбінування компонентів роблять колекцію найбільш гнучкою та просунутою електровстановочною системою у світі. Лінійка включає 5 видів дизайну і 175 варіантів функцій.

Серія Merten System M включає такі групи пристроїв:

M-Elegance Merten - розетки та вимикачі | Магазин розеток

  • Merten M-Plan поєднує в собі практичність та строгий дизайн, заснований на чітких правильних лініях. Мертен М План включає в себе одно- і багатоклавішні, сенсорні вимикачі, перемикачі, диммери, терморегулятори.
  • M-Smart – серія в традиційному виконанні. Вироби мають глянцеву поверхню в білому кольорі, сніжно-білій або бежевій кольорі. Відмінно вписуються в будь-який інтер’єр.
  • M-Elegance при високій надійності і технічній досконалості мають відмінне візуальне рішення. Виготовляються з високоякісних матеріалів – дерево, метал і скло.
  • M-Arc сподобається прихильникам м’якого дизайну і витончених плавних ліній.
  • M-Star підійде для шанувальників стильних інтер’єрів в оригінальному дизайні. Рамки в витонченому металевому відтінку додадуть оригінальний характер оформлення будь-якого приміщення.
  • M-Pure – кращий вибір для прихильників надійності, довговічності і стильного лаконічного дизайну.

Класична колекція електрофурнітури Шнайдер Мертен Антік

Вимикачі Мертен Антик виконані у класичному стилі з високоякісних матеріалів. Серія представлена трьома варіантами дизайну: елегантний Artec, розкішний Antique і екстравагантний Tracent. Накладки і механізми Мертен Антик взаємозамінні, тому при бажанні змінити дизайн буде досить замінити рамку без демонтажу вимикача. Merten Antik повністю відповідає сучасним архітектурним вимогам і підійде для установки в приміщеннях різного призначення. Розетки Мертен Антик здатні не просто стати надійним і комфортним функціональним елементом, а й виконувати декоративну функцію.