Jung

Показано 1–40 із 1064

Товары

Jung розетки та вимикачі

Компанія Jung з кожним роком все більше дивує ринок безліччю актуальних новинок та інноваційних рішень, які створюються у відповідність до сучасних вимог інженерів, архітекторів та користувачів. Jung вже більше 100 років успішно працює в сфері електротехнічних виробів для житлового та комерційного сектора.

jung - німецькі розетки та вимикачі | Магазин розеток

Стильна електрофурнітура Jung під знаком якості «зроблено в Німеччині»

Вже протягом кількох десятиліть Юнг розетки та вимикачі вважаються еталоном якості в галузі і лідером споживчих симпатій завдяки функціональності та естетичному дизайну. Прості, але вишукані форми, різноманітність кольорів, плавні переходи та чіткі лінії дозволяють пристроям органічно вписуватися у витончені інтер’єри приміщень різного призначення. Розетка Jung стане функціональним та ергономічним оснащенням будь-якого приміщення, а також стильно та яскраво доповнить його оформлення.

Якщо ви шукаєте модний сучасний Jung вимикач, то завжди можна зупинити свій вибір на одному з безлічі квітів: чорний, сірий, традиційний білий, золотий, бронзовий, хром, слонова кістка, антрацит та багато інших. Більшість моделей призначене для внутрішнього монтажу, тому гарантується візуальна ненав’язливість. Високий ступінь захисту забезпечує надійність та безпеку експлуатації.

[smartslider3 slider=”3″]

Широкий модельний ряд вимикачів та розеток Jung для стильного інтер’єру

В асортименті електрофурнітури Jung можна виділити такі актуальні серії:

jung - розетки та вимикачі | Магазин розеток

 • Серія LS грунтується на класичних підходах до дизайну електроустановочних виробів. Форми та колірні рішення колекції LS ніколи не втратять своєї актуальності і завжди будуть користуватися попитом на ринку. Відмінним підтвердженням цієї тенденції є плоский вимикач Jung LS990, який випускається з 1968 року. Сучасні розетки Jung LS990 успадкували класичний стиль оригінальних пристроїв, але при цьому знайшли інноваційність та функціональність у відповідності з сучасними запитами ринку. Квадратна форма, великий вибір матеріалів та кольорів дозволять виробам вписатися в будь-який інтер’єр і втілити в життя найсміливіші ідеї.
 • Серія A – сучасне втілення унікальних технологій та творчих задумів. Унікальне поєднання матеріалів, форм і кольорових гам зробить вибір Юнг вимикачів захоплюючим процесом. Широкий вибір механізмів та функцій, комбінування рамок та панелей дозволить отримати функціональне оснащення приміщення та доповнити його інтер’єр свіжими акцентами.
 • Серії SL500 та CD – елегантна фурнітура з закругленими кутами і плавними лініями. Гармонійні переходи дозволяють вдихнути нове життя в класичну квадратну форму. Вимикач Jung SL500 і CD може бути виконаний в одному дизайні з розеткою та поєднаний в єдиному посадковому місці. Крім стандартних силових розеток та вимикачів ви можете знайти в колекції роторні або клавішні диммери, автоматичні перемикачі, світлодіодні диммери.

Найчастіші запитання по фурнітурі Jung

 • Де виробляються розетки та вимикачі Jung?


  ? Електрофурнітура Jung виробляється в Німеччині!

 • Де можна купити оригінал Jung в Україні?


  ? Магазин розеток – це офіційний дистриб’ютор Jung в Україні.
  ? Купуючи у нас можете бути впевнені у справжності та якості продукції.

 • Де можна подивитися, ознайомиться і купити Jung?


  ? Наш виставковий зал зі зразками у зборі знаходиться в Києві.
  ? Карту проїзду можете подивитися на сайті у розділі “Контакти” | «Магазин розеток».