Asfora Schneider Electric — Розетки Вимикачі

Asfora Schneider Electric – серія розеток та вимикачів.

Schneider Asfora

Schneider - це відомий у всьому світі французький виробник електрообладнання. Він є лідером галузі і пропонує своїм клієнтам висококласну продукцію, виготовлену з використанням інноваційних технологій. Однією з найбільш затребуваних колекцій цього бренду є Schneider Electric Asfora.

Schneider Electric Asfora купити в Києві | Магазин розеток

Розетки та вимикачі Schneider з лінійки Asfora виготовлені у відповідності з усіма вітчизняними та міжнародними стандартами, відрізняються бездоганним зовнішнім виглядом і підвищеною зносостійкістю. Фурнітуру Schneider Asfora вибирають ті, хто слідує вимогам моди і прагне створювати комфортні умови в своїй квартирі або на робочому місці. Schneider Asfora купити в Києві за доступною ціною ви завжди можете в нашому магазині. У нашому асортименті є не тільки серія Шнайдер Електрик Асфора, а й інші колекції цього всесвітньо відомого бренду.

Переваги колекції Asfora Schneider Electric

Schneider Electric Asfora купити | Магазин розеток

Розетки та вимикачі Schneider Asfora створені для того, щоб істотно спростити ваш побут. Ця серія має ряд особливостей, які виділяють її з усього розмаїття продукції французького виробника:

 1. Великий вибір кольорів. Продукція доступна в 6 популярних кольорах - білий, кремовий, сталевий, бронзовий, антрацитовий та алюмінієвий. Зверху розетки та вимикачі цієї серії мають спеціальне покриття, завдяки якому колір не змінюється з часом, а матеріал не жовтіє.
 2. Висококласний матеріал. При виготовленні використовується високостійкий пластик ABS, ASA, що забезпечує довговічність продукції та її стійкість до механічних пошкоджень. Розетка Asfora оснащена монтажними лапками і супортом з отворами, які виготовляються з нержавіючої сталі. Завдяки цьому вони захищені від іржі та згинання.
 3. Довговічність. Навіть після багатьох років інтенсивного використання Asfora розетки та вимикачі залишаються міцними, надійними, мають презентабельний зовнішній вигляд і повністю виконують покладені на них функції. Навіть якщо на рамку виробу падають прямі промені сонця, вона не псується і зберігає свій первісний колір.
 4. Досконально продуманий дизайн. Завдяки злагодженій роботі французьких дизайнерів аксесуари з цієї серії чудово поєднуються з будь-яким інтер'єром. Вони можуть однаково привабливо виглядати в інтер'єрі, оформленому в класичному стилі, стилі лофт, хай-тек і в інших сучасних приміщеннях.
 5. Універсальність. Не тільки різноманітні колірні рішення роблять серію Електрик Асфора універсальною, а також те, що всі вироби можуть бути адаптовані під будь-які експлуатаційні стандарти, можуть використовуватися як в квартирах, так і в будівлях комерційного призначення.
 6. Простий монтаж. Розетка Schneider Asfora та вимикач цієї серії оснащені чітким маркуванням і схемою підключення. Це істотно спрощує збірку та знижує ймовірність неправильного підключення при самостійному монтажі. Розбирання спрощується за рахунок різьбових затискачів з гайками. Завдяки тому, що затискачі в гніздах перебувають на одній лінії, всі дроти можуть бути обрізані одночасно по одній лінії. Вироби з цієї серії можна легко і швидко встановити самостійно, навіть не маючи професійних навичок електрика.

Асортимент серії Електрик Асфора

Schneider Electric Asfora кольори | Магазин розеток

У лінійку Schneider Electric Asfora входять різноманітні електротовари:

 • Внутрішні та зовнішні розетки Schneider Electric Asfora універсальної конструкції TV / R / SAT, що дозволяють підключати в мережу будь-які пристрої;
 • Спеціальна Asfora розетка для стаціонарного комп'ютера, телефону, факсу та міні-АТС;
 • Розетка Schneider Electric Asfora з USB виходом для підзарядки мобільних пристроїв;
 • Вироби стандартного дизайну і герметичні моделі з глухою кришкою;
 • Рамки з 1 та декількома елементами, заглушки різного кольору;
 • Однокнопочні та багатокнопкові вимикачі Schneider Asfora;
 • Вимикач Asfora може бути клавішним, кнопковим, картковим та димером;
 • Перемикачі проміжного типу, за допомогою яких можна управляти групами освітлювальних приладів.

Schneider Electric Asfora функціонал | Магазин розеток

Як вибрати виріб із серії Schneider Asfora?

Вибираючи вимикач Schneider Asfora або розетки з цієї серії, звертайте увагу на наступні характеристики:

 • Номінальна напруга і сила струму;
 • Ступінь захисту;
 • Тип та кількість гнізд;
 • Тип установки (внутрішній, зовнішній);
 • Варіант пристрою;
 • Заземлення або наявність інших додаткових функцій.

Де купити продукцію французького бренду?

Якщо вам потрібні стильні і довговічні розетки, рамки або вимикачі, звертайтеся в нашу компанію. У нас великий вибір виробів з колекції Schneider Asfora ціна яких вас приємно здивує. Телефонуйте та замовляйте якісну і перевірену продукцію від відомого французького бренду.