Wi fi розетка що це?

Wi-fi розетка - це порівняно новий, але вже популярний гаджет для управління електроприладами на відстані за допомогою Інтернету. Цей пристрій посредствам домашнього Wi-Fi з'єднується з планшетом або смартфоном і людина може управляти, наприклад, чайником, перебуваючи в спальні.

Такі розумні рішення вже завоювали ринок електроніки, і підкорили серця любителів різних модних електротехнічних аксесуарів. Завдяки чому, випускати їх починають все більше і асортимент значно розширився.

Конструкція і характеристики wi-fi розеток

Незалежно від різновиду працюють такі розетки однаково. А ось виходячи з особливостей конструкції, wi-fi розетка буває:

Wi fi розетка відмінності накладна і вбудовувана

 • Накладна - схожа зовні на перехідник з одним роз'ємом. Складається з корпусу, кнопки ввімкнення / вимкнення електроприладу і wi-fi, індикатора роботи.
 • Вбудовувана - є фактичною заміною електроточки і оснащена вбудованим модулем.

Ці два види розеток працюють за таким принципом: мікропроцесор, який знаходиться всередині розетки, з'єднується з механізмом, що відповідає за включення і виключення приладу. От і все. Існують і більш складновлаштовані моделі - з декількома роз'ємами, доповнені датчиками диму, води, рухів, розбитого скла і навіть температури повітря в приміщенні.

Wi-fi розетки володіють різними технічними параметрами, які з кожною новою випущеною моделлю стають все досконалішими. На сьогодні головними відмінностями розеток різних брендів є:

 • Незвичайний і яскравий дизайн;
 • Якість матеріалів і деталей;
 • Додаткові комплектуючі та функції.

Виробляються розетки з термостійкого нетоксичного матеріалу жароміцність якого дорівнює 748 градусів.

Функції розеток

Функції Wifi розетки

Серед основних функцій wi-fi розетки можна виділити:

 • контроль за показниками споживання електроенергії приладами;
 • відкладене вимкнення телевізора, світла, інших пристроїв завдяки таймеру;
 • можливість вмикати і вимикати електроприлади в приміщенні на відстані, але в межах дії wi-fi;
 • перезапуск техніки.

Плюси і мінуси wi-fi розетки

Серед плюсів покупки wi-fi розетки можна виділити:

 1. Зручність в управлінні електроприладами, які знаходяться в різних кімнатах.
 2. Можливість отримати сигнал, якщо в будинку сталося нп - загоряння, потоп, вторгнення.

У такого пристрою є і мінуси, але пов'язані вони швидше з перебоями в підключенні до Інтернету, а не з його конструкцією. Головними мінусами є:

 1. Скидання всіх параметрів до заводських при відключенні електрики.
 2. Модель розетки може не підходити до домашнього роутера. В цьому випадку необхідно буде звернутися до професіонала, який налаштує роутер правильно.
 3. При відключенні Інтернету, раніше запрограмовані налаштування не будуть активні і прилади не вмикаються.

На жаль, на додаток до таких розеток ще не придумали аварійний блок живлення на випадок відключення електрики, і без стабільного інтернету вони працювати не можуть.

Як користуватися розеткою з wi-fi?

Технічна довідка: робочий діапазон знаходиться в межах 100-240 В, тобто більшої напруги вона не потягне. Вихідна потужність знаходиться в межах 2-4 кВт. Так, розетка може впоратися і з навантаженнями на мережу, підключивши, електрочайник або обігрівач.

Щоб запустити роботу розетки, необхідно встановити на гаджет додаток, перевірити ще раз налаштування wi-fi з'єднання і підключення до Інтернету. Завантажити додаток потрібно буде відповідно до рекомендацій в інструкції до пристрою. Потім, у встановленій програмі запустити пошук мережі, ввести пароль (якщо ваша мережа захищена), і розетка вже готова до використання, про що повідомить світловий індикатор.

Використання такої розетки будинку - це дуже зручний вибір, особливо для тих, хто любить різного роду техніку, цікавиться свіжими рішеннями в цій галузі, які не проти організувати в своєму житлі систему «розумний будинок».

Написати відгук