Hager Volta 36 розмір

Розміри врізного щита Hager Volta на 36 модулів (VU36UA)

Розміри врізного щита для внутрішнього монтажу Hager Volta 36 (VU36UA):

 • Габаритні розміри ніші врізного щита Hager Volta VU36UA 36 модулів:
 • ВхШхГ, мм: 615х335х90 мм.

Hager Volta VU36UA 36 розміри

Hager Volta 36 розміри

Hager Volta VU36UA 36 розміри дверцят

Модульна конструкція врізного щита Hager Volta 36:

 • 36 модулів: 3 ряди по 12 модулів. Забезпечують гнучкість у встановленні різних пристроїв, таких як автоматичні вимикачі, диференціальні автомати та ін.
 • Легкість розширення: модульна конструкція дозволяє легко розширювати функціонал щита, при необхідності в кожному ряду є можливість розширення + 2 модулі.

Hager Volta врізний щит на 36 модулів: переваги використання:

Безпека: щит відповідає найвищим стандартам безпеки, забезпечуючи ефективний захист від пожежі. При випробуваннях ниткою розжарювання корпус щита витримує температуру 960°С протягом 30 секунд, це говорить про те, що корпус виконаний із високоякісного термостійкого пластику (полістирол із низьким вмістом галогенів <1%).

Корпус щита розрахований для встановлення обладнання з номінальним струмом до 63 Ампер, напругою АС 400В / 50Гц.

Hager Volta 36 модулів: конструкція врізного щита:

 • Корпус виконаний з термостійкого пластику, зовнішня рама та дверцята виготовлені зі сталі з порошковим напиленням пічної сушки, DIN-рейки з оцинкованої сталі.
 • Є можливість опломбування щита.
 • Дверцята: закриваються в рівень з рамою, можливість перевішування дверей на інший бік без демонтажу рами. Також у двері вбудований модуль з ручкою (за бажанням можна окремо придбати замок).
 • Колір: RAL 9010 (Білий).
 • Можливість встановлення щита в пустотілі стіни за допомогою придбання додаткового монтажного комплекту.

Розміри накладного щита Hager Volta на 36 модулів (VA36CN)

Розміри накладного щита для зовнішнього монтажу Hager Volta 36 (VA36CN):

 • Габаритні розміри ніші накладного щита Hager Volta VA36CN 36 модулів:
 • ВхШхГ, мм: 515x305мм.

Hager Volta VA36CN 36 розміри

Накладний щит Hager Volta 36: модульна конструкція для гнучкості:

 • 36 модулів: 3 ряди по 12 модулів. Забезпечують гнучкість в установці різних пристроїв, таких як автоматичні вимикачі, диференціальні автомати та ін.
 • Легкість розширення: модульна конструкція дозволяє легко розширювати функціонал щита, при необхідності в кожному ряду є можливість розширення + 2 модулі.

Hager Volta накладний щит на 36 модулів: переваги використання:

Безпека: щит відповідає найвищим стандартам безпеки, забезпечуючи ефективний захист від пожежі. При випробуваннях ниткою розжарювання корпус щита витримує температуру 750 ° С протягом 30 секунд, це говорить про те, що корпус виконаний з високоякісного термостійкого пластику.

Корпус щита розрахований для встановлення обладнання з номінальним струмом до 63 Ампер, напругою АС 400В/50Гц.

Hager Volta на 36 модулів: конструкція накладного щита:

 • Корпус виконаний з термостійкого пластику, дверцята виготовлені зі сталі з порошковим напиленням пічної сушки, DIN-рейки з оцинкованої сталі.
 • Є можливість опломбування щита.
 • Дверцята: Закриваються в рівень з рамою, можливість перевішування дверей на інший бік. Також у двері вбудований модуль з ручкою (за бажанням можна окремо придбати замок).
 • Колір: RAL 9010 (Білий).

Області застосування щитів Hager Volta на 36 модулів

 1. Застосування в домашніх умовах: безпечне розподілення енергії: Hager Volta на 36 модулів підходить для використання в будинках, забезпечуючи безпечний розподіл електроенергії. Компактний дизайн: стандартні розміри та компактний дизайн роблять його ідеальним для встановлення в домашніх мережах.
 2. Застосування в бізнесі: офіси та комерційні приміщення: Hager Volta на 36 модулів підходить для застосування в офісах та комерційних будівлях, де потрібне ефективне та безпечне електроживлення. Промислові об'єкти: у промислових об'єктах щит забезпечує стабільне та надійне енергопостачання.

Вибір та встановлення Hager Volta на 36 модулів:

 • Професійна консультація: рекомендується отримати консультацію від спеціалістів перед вибором Hager Volta на 36 модулів. Ви також можете отримати безкоштовну консультацію від наших спеціалістів, зателефонувавши за номерами на сайті.
 • Кваліфікована установка: установку слід проводити досвідченими електриками для гарантії правильної роботи щита.

Hager Volta на 36 модулів є ідеальним рішенням для тих, хто цінує ефективність і безпеку в організації електроживлення. З його модульною конструкцією та високим рівнем надійності, цей щит стає надійним та зручним вибором для різних електротехнічних завдань.

Hager Volta 12 розміри. Hager Volta 24 розміри. Hager Volta 48 розміри. Hager Volta 60 розміри.

Написати відгук

Якщо Вас зацікавила стаття, Вам буде цікаво довідатися про ці товари: