Дизайнерські розетки та вимикачі

Розетки та вимикачі в інтер'єрі

Berker в інтер'єрі дизайн | Магазин розеток

schneider electric unica, jung в інтер'єрі дизайн

berker, jung в інтер'єрі дизайн

Дизайнерські розетки та вимикачі: допомога дизайнерам в підборі

Розетки та вимикачі в інтер'єрі, дизайн jung | Магазин розеток

Електронні пристрої та сьогодні несуть не тільки утилітарну функцію. Вони доповнюють дизайнерські ідеї і дозволяють зробити простір стильним та красивим. Саме тому в нашому магазині ми зібрали колекцію дизайнерських розеток та незвичайних вимикачів.

Співробітництво з дизайнерами та архітекторами

Співпраця з дизайнерами | Магазин розеток

Наша компанія не тільки пропонує великий вибір дизайнерських вимикачів та розеток. Ми завжди готові до співпраці з фахівцями в сфері дизайну та архітектури. Розробка дизайн-проектів вимагає уваги до кожної дрібниці, в тому числі - до правильного вибору електротехнічних пристроїв. І з нами ви зможете створювати та реалізовувати проекти, в яких розетки та вимикачі будуть втілювати заданий вами стиль та доповнювати дизайн.

Ми допоможемо вам підібрати дизайнерські розетки та вимикачі, виходячи відразу з декількох вимог:

  • Особливостей вашого проекту.
  • Кількості необхідної електрофурнітури.
  • Колірної гами.
  • Побажань ваших клієнтів.

Для підбору ви можете написати нам на пошту: design@magazin-rozetok.com.ua або звернутися безпосередньо до наших менеджерів за номером телефону на сайті: кожен з них зможе проконсультувати вас з усіх питань та підібрати розетки дизайнерські або типові під ваш запит.

Чому вибір розеток та вимикачів такий важливий при складанні проекту?

Дизайнерські розетки вимикачі | Магазин розеток

Складання плану розташування електрофурнітури в приміщенні грає велику роль при створенні будь-якого дизайн-проекту. І справа не тільки в естетиці: зрозуміло, гармонійне розташування розеток - це важливо. Але не менш важлива функціональність кожного елемента і його ергономічне розташування.

Зокрема, правильно організована розводка розеток та вимикачів дозволить всім підключеним приладам від настільної лампи до теплої підлоги функціонувати без перебоїв. Також важливий і комфорт: яким би красивим не був дизайн розеток та вимикачів, якщо вони розташовані в незручному для використання місці, його просто не оцінять.

Створення проекту при капітальному ремонті

Сьогодні навіть непрофесійний дизайнер знає, що основа будь-якого проекту - це виділення ключових зон в приміщенні. І саме зонування слід врахувати при покупці розеток та вимикачів. Наприклад, в кухонній зоні, де вимагається підключати велику кількість побутової техніки, а також забезпечити гідне освітлення, розеток знадобиться більше. А ось для спальні можна обмежитися покупкою пари розеток та вимикачів для основного і додаткового освітлення. Всі ці особливості не з чуток знайомі дизайнерам, і наші консультанти готові прийти на допомогу та підібрати оптимальний набір дизайнерських розеток та вимикачів, купити які можна буде в нашому магазині.

Особливості дизайну розеток та вимикачів

Часи, коли у продажу були тільки стандартні білі або коричневі розетки та вимикачі давно пішли у минуле. Сьогодні ми пропонуємо нашим покупцям великий вибір кольорів та відтінків для електрофурнітури. Яскраві або пастельні, модні або класичні.

Більш того, щоб розетка та вимикач були безликими функціональними предметами, ми пропонуємо для них незвичну обробку, яка зможе доповнити ваш дизайн інтер'єру.

Розетки вимикачі функціонал пристроїв | Магазин розеток

Але крім візуального компонента в дизайні розетки та вимикача ключову роль відіграє зручність його використання. Зокрема, можливість підключення приладу безпосередньо до розетки без перехідників або подовжувачів. І тут ми теж виходимо за рамки звичних стандартів минулого. Сьогодні вам не доведеться докуповувати перехідники та стандартні вилки для підключення всіх потрібних приладів та гаджетів, адже у нас в колекції є спеціальні розетки для док-станцій, з роз'ємами під різні типи гаджетів.

А наші розумні вимикачі дозволять вам розширити функції освітлювальних приладів, теплих підлог і електропристроїв. Ми пропонуємо варіанти від найпростіших моделей до складних пристроїв з можливістю настройки приладу через вимикач.

Ми будемо раді співпраці з дизайнерами та архітекторами, декораторами, монтажниками та будівельними бригадами. З нами ви зможете забезпечити своїм клієнтам якісне підключення електрофурнітури та стильний вигляд їхніх будинків.

З питань співпраці або консультацій - телефонуйте за номерами на сайті або пишіть пропозиції на пошту:
design@magazin-rozetok.com.ua

Написати відгук